Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość

CIAŁO I DUCHA RATOWAĆ ŻYWIENIEM

CIAŁO I DUCHA RATOWAĆ ŻYWIENIEM
CIAŁO I DUCHA RATOWAĆ ŻYWIENIEM
"Ciało i ducha ratować żywieniem" to bestsellerowa książka dr Ewy Dąbrowskiej.

Autorka dzieli się swoimi poradami w zakresie zdrowego żywienia i stosowania jej autorskiej diety.Niezdrowe odżywianie, stres i życie w biegu. Nic z tego nie wpływa pozytywnie na organizm. Choroby cywilizacyjne dotykają coraz większego grona osób, to bardzo poważny problem. "Ciało i ducha ratować żywieniem" to książka, która może odmienić punkt widzenia.

Znajdziemy w niej szereg praktycznych porad i informacji, które uświadomią, nam jak bardzo jedzenie wpływa na funkcjonowanie organizmu.

Autorka przedstawia główne problemy, z którymi możemy się spotkać przy dobieraniu odpowiedniej diety. Przeprowadzenie (oczywiście w odpowiedni i przemyślany sposób) gruntownego odtrucia organizmu zaowocuje szybkimi efektami w postaci lepszego samopoczucia i spadku wagi.

Dieta owocowo-warzywna dr Ewy Dąbrowskiej zyskała ostatnio ogromne rzesze zwolenników, jednak jej stosowanie musi być poprzedzone odpowiednim przygotowaniem.

W książce "Ciało i ducha ratować żywieniem" znajdujemy szczegółowe opisy diet, przepisów i kuracji leczniczych. Dowiemy się również, jaką dietę stosować przy konkretnych problemach zdrowotnych. Poznamy także sposoby na wspomaganie oczyszczania organizmu, tak aby jego zbawienne efekty były długotrwałe.

"Ciało i ducha ratować żywieniem" to poradnik, który z pewnością spodoba się wszystkim zainteresowanym zdrowym żywieniem.

Ewa Dąbrowska jest doktorem nauk medycznych i specjalistką w zakresie leczenia dietą chorób cywilizacyjnych. Autorka opracowała nowoczesną, odtruwającą organizm dietę, opartą na warzywach i owocach. Wydała również książki z przepisami i wskazówkami dotyczącymi przebiegu diety i jej przestrzegania.

Tytuł: Ciało i ducha ratować żywnieniem
Autor: Ewa Dąbrowska
Wydawnictwo Michalineum
Seria W Trosce O Zdrowie
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 190
Format: 120 x 160 mm
Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
Model: 9788370191375
Język: polski
ISBN: 9788370191375
EAN: 9788370191375
Wymiary: 12.0x16.5x1.5 cm

Dostępność: na magazynie

Cena: 21,50 zł
egz.

KOBIECE SERCE 101 MEDYTACJI

KOBIECE SERCE 101 MEDYTACJI
KOBIECE SERCE 101 MEDYTACJI
Nieustanna gonitwa między pracą, domem, przedszkolem, szkołą. Zabieganie, zmęczenie, poczucie przytłoczenia obowiązkami. Spełnianie życzeń najbliższych zawsze z uśmiechem na twarzy. Brzmi znajomo?
Co zrobiłaś dzisiaj dla innych? I czy zrobiłaś też coś dla siebie? Czy znalazłaś czas, żeby obdarzyć miłością nie tylko bliźniego, ale także własną osobę? Czy zdarza Ci się zadawać sobie pytania: Dlaczego czasami tak źle o sobie myślę? Czy wierzę, że Bóg mnie bardzo kocha? Czy życie daje mi szczęście?
Kobiece serce. 101 medytacji to odpowiedź na rozterki każdej z nas. Wszystkie bowiem potrzebujemy miłości, spokoju, wyciszenia i nadziei. Pięć minut codziennej medytacji wystarczy, abyśmy odzyskały radość w Tym, który nas umacnia. Otwórzmy się na łaskę Boga - On nie oczekuje od nas niczego więcej.

Autor: Virginia Ann Froehle RSM
Tłumacz: Magdalena Rusiecka
Wydanie: drugie
Rok wydania: czerwiec 2016
Liczba stron: 232
Długość [mm]: 194
Szerokość [mm]: 124
Oprawa: miękka, zintegrowana
ISBN: 978-83-277-1195-3

Dostępność: na magazynie

Cena: 28,60 zł
egz.

POST DANIELA

POST DANIELA
POST DANIELA

Słynna kuracja oczyszczająca ciało i ducha nareszcie opisana w książce!Poddaj sługi twoje dziesięciodniowej próbie: niech nam dają jarzyny do jedzenia i wodę do picia (…). A po upływie dziesięciu dni wygląd ich był lepszy i zdrowszy niż innych młodzieńców, którzy spożywali potrawy królewskie (Dn 1,12-15).

Potęgę tego biblijnego cytatu potwierdza współczesna medycyna. Post Daniela, dzięki swej prostocie, pomógł już tysiącom osób.

Autorka książki, Krystyna Dajka, jest nie tylko entuzjastką postu Daniela, który sama wielokrotnie podejmowała, ale ma także wielki dar praktycznego przygotowywania tej diety i szkolenia na organizowanych od lat turnusach zdrowotnych.
Ze Wstępu dr Ewy Dąbrowskiej

W książce znajdziesz:
- 14-dniowy program oparty na diecie warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej, opisany krok po kroku,
- przepisy na każdy dzień kuracji,
- wszystkie niezbędne informacje potrzebne do podjęcia postu Daniela (jak się przygotować, kiedy podjąć post, co robić po zakończeniu kuracji),
- duchowe rozważania ks. Łukasza Piórkowskiego, które pomogą Ci uczynić z postu czas prawdziwej, duchowej odnowy.

Wydanie: pierwsze
Rok wydania: 2017
Oprawa: miękka
Liczba stron: 176
Wymiary: 142x202 mm
Waga: 0.2 kg
ISBN: 978-83-277-1332-2
Autor: Krystyna Dajka
ks. Łukasz Piórkowski

Dostępność: na magazynie

Cena: 19,00 zł
egz.

PROMOCJA. 102 CIASTA Z OWOCAMI SIOSTRY ANASTAZJI

PROMOCJA. 102 CIASTA Z OWOCAMI SIOSTRY ANASTAZJI
PROMOCJA. 102 CIASTA Z OWOCAMI SIOSTRY ANASTAZJI
102 ciasta z owocami Siostry Anastazji to zbiór sprawdzonych, tradycyjnych przepisów na wypieki z polskimi owocami. Wszystkie receptury oparte są na polskich produktach, dostępnych w każdym sklepie.

Wśród przepisów znajdują się ciasta ucierane, kruche i półkruche, francuskie, babki i biszkopty, a także ciasta drożdżowe, rolady i ciasteczka. W połączeniu z ulubionymi owocami tworzą niepowtarzalny smak.

Skorzystaj z doświadczenia i słynnych przepisów siostry Anastazji. Od 15 lat korzystają z nich miliony czytelników. Ciasta wykonane według jej receptur smakują wyśmienicie i zawsze się udają.

Autor: s. Anastazja Pustelnik FDC
ISBN: 978-83-277-1010-9
Stron: 256
Format: 146x202 mm
Oprawa: twarda

 Dostępność: na magazynie

Cena: 31,50 zł
egz.

PRZYWRACAĆ ZDROWIE ŻYWIENIEM

PRZYWRACAĆ ZDROWIE ŻYWIENIEM
PRZYWRACAĆ ZDROWIE ŻYWIENIEM

Lektura dla osób, które chcą żyć zdrowiej dzięki odpowiedniej diecie.


Skorzystaj z wiedzy specjalistki od spraw żywienia, Ewy Dąbrowskiej i sięgnij po książkę "Przywracać zdrowie żywieniem".

Zła dieta, niezdrowy tryb życia, stres i wiele innych czynników ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu człowieka. Dla osób, które chcą dowiedzieć się, w jaki sposób można naturalnie przywrócić równowagę swojemu organizmowi, doskonałą propozycją okaże się książka "Przywracać zdrowie żywieniem".

Ewa Dąbrowska w swojej publikacji przedstawia lekkie potrawy wspomagające oczyszczenie organizmu ze szkodliwych substancji. Właściwe odżywianie jest sposobem na poprawę zdrowia i samopoczucia. Książka podpowiada, w jaki sposób można walczyć z coraz częściej spotykanymi chorobami cywilizacyjnymi, wśród których znajduje się nadciśnienie, depresja czy otyłość. Autorka podpowiada też jadłospisy, w których głównymi składnikami są warzywa i owoce.

Dr med. Ewa Dąbrowska to wieloletnia pracowniczka Akademii Medycznej w Gdańsku. Jest autorką książek, podręczników i około 50 prac naukowych. W swoich tekstach dzieli się z Czytelnikami sposobami na samouzdrawianie ciała za pomocą odpowiedniej diety. Jest również autorką diet owocowo-warzywnych, które mają na celu wspomagać leczenie wielu chorób. Jej mąż, z zawodu inżynier elektronik, jest także podróżnikiem i autorem książki pt. "Na 7 Kontynentów. Notatnik podróżnika".

Tytuł: Przywracać zdrowie żywieniem
Autor: Ewa Dąbrowska
Wydawnictwo Michalineum
Seria W Trosce O Zdrowie
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 110
Format: 100 x 140 mm
Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
Model: 9788370190965
Język: polski
ISBN: 9788370190965
EAN: 9788370190965
Wymiary: 10.0x14.0x0.3 cm

Dostępność: na magazynie

Cena: 9,90 zł
egz.

UGOTUJ MI MAMO

UGOTUJ MI MAMO
UGOTUJ MI MAMO
Właściwe żywienie małego dziecka jest dla zapracowanych rodziców nie lada wyzwaniem. Chcemy dawać maluchom wszystko, co najlepsze. Ale jak sprawić, by szybko i sprawnie powstały wartościowe i smaczne dania? Niniejsza książka będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich borykających się z tym problemem. Zawiera ona szeroki wybór przepisów na różnorodne dania dostosowane do wieku dziecka, które pobudzą jego zmysł smaku. Nawet zapracowani rodzice mogą znaleźć 2 lub 3 godziny w tygodniu na ugotowanie domowych posiłków dla swojego dziecka. Wszystko zależy od chęci i dobrej organizacji.

Pozwól swojemu dziecku odkrywać bogactwo smaków już od kołyski!

Odbiorcy:
– rodzice dzieci do 3 lat;
– rodzice niemający wiele czasu na przygotowywanie posiłków;
– rodzice chcący wzbogacić jadłospis dzieci;
– wszyscy, którzy szukają pomysłów na smaczne i wartościowe dania dla małych dzieci.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– zawiera bardzo szeroki wybór przepisów na każdą porę roku;
– kładzie nacisk na różnorodność i bogactwo proponowanych produktów;
– umożliwia żywienie dziecka w sposób w pełni zaspokajający jego potrzeby żywieniowe.

Autor/Autorzy: Christine Zalejski; ilustracje: Claire Morel Fatio
Stron: 432
Oprawa: miękka
Format: 140x205 mm
Rok wydania: 2018
Tłumaczenie: Katarzyna Jabłońska-Kułak
ISBN: 978-83-7971-353-0


Dostępność: na magazynie

Cena: 34,00 zł
egz.

*DIETA WARZYWNO- OWOCOWA DR. EWY DĄBROWSKIEJ

*DIETA WARZYWNO- OWOCOWA DR. EWY DĄBROWSKIEJ
*DIETA WARZYWNO- OWOCOWA DR. EWY DĄBROWSKIEJ
Smakuj zdrowie każdego dnia!
Z kultową dietą warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej


Co zyskasz czytajć tą książkę:
- odkryjesz życiodajną moc smacznych potraw,
- odbudujesz dobrą kondycję Twojego organizmu,
- poprawisz wygląd swojej skóry,
- zwalczysz uczucie zmęczenia,
- ograniczysz infekcje i zwiększysz odporność.

Jedzenie, które spożywasz na co dzień, może być najlepszym i jedynym lekarstwem, jakiego potrzebujesz. W tej książce znajdziesz smaczne przepisy diety warzywno-owocowej. Pokochaj warzywa, zioła, przyprawy, kiszonki. Przejmij kontrolę nad swoim zdrowiem. Naucz się dbać o jakość, a nie o ilość jedzenia. Poznawaj nowe smaki i wybieraj spośród mnóstwa pomysłów na rewolucyjne potrawy!

Autorką książki Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej®. Przepisy jest moja wspaniała synowa Beata. Ma ona nieprzeciętny dar – z łatwością tworzy ciekawe kompozycje potraw, które spełniają kryteria diety warzywno-owocowej. Z radością polecam tę książkę.
dr Ewa Dąbrowska

Wydanie: pierwsze
Rok wydania: 2017
Oprawa: twarda
Liczba stron: 208
Wymiary: 165x221 mm
Waga: 0.67 kg
ISBN: 978-83-277-1518-0
Autor: Beata Anna Dąbrowska


Dostępność: na zamówienie

Cena: 33,50 zł
egz.

*DIETA WARZYWNO- OWOCOWA DR. EWY DĄBROWSKIEJ. I CO DALEJ?

*DIETA WARZYWNO- OWOCOWA DR. EWY DĄBROWSKIEJ. I CO DALEJ?
*DIETA WARZYWNO- OWOCOWA DR. EWY DĄBROWSKIEJ. I CO DALEJ?
Czy chcesz, aby efekty diety warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej® towarzyszyły Ci już przez całe życie?
Kontynuacja bestsellerowego zbioru przepisów do diety dr Ewy Dąbrowskiej to zestaw konkretnych wskazówek oraz metod, które pomogą Ci prawidłowo wyjść z postu i wprowadzić zmiany we wszystkich aspektach Twojego życia. Spójrz na nie i na swoją dietę holistycznie.

Czytając tę książkę, poznasz:

5 filarów zdrowego odżywiania, które staną się podstawą Twojej diety,
powody, dla których nie możesz schudnąć i pozbyć się problemów ze zdrowiem,
„tajemne” metody dietetyków przedstawione w czytelny sposób,
reguły prawidłowego i świadomego komponowania posiłków,
zasady efektywnej aktywności fizycznej i sekret trwałej motywacji.
Raz na zawsze przejmij kontrolę nad swoim zdrowiem, sylwetką i… całym życiem!

Niniejsza książka, którą z serca polecam, jest holistycznym spojrzeniem na człowieka. Znajdziemy tu rozdziały opracowane przez dietetyka klinicznego, trenera personalnego, duszpasterza, a nawet trenera rozwoju osobistego, który pomoże znaleźć motywację do podejmowania wyzwań.
dr Ewa Dąbrowska

Wydanie: pierwsze
Rok wydania: 2018
Oprawa: twarda
Liczba stron: 256
Wymiary: 165x221 mm
Waga: 0.65 kg
ISBN: 978-83-277-1459-6
Autor: Beata Anna Dąbrowska


Dostępność: na zamówienie

Cena: 33,50 zł
egz.

103 CIASTA SIOSTRY ANASTAZJI (OPRAWA MIĘKKA)

103 CIASTA SIOSTRY ANASTAZJI (OPRAWA MIĘKKA)
103 CIASTA SIOSTRY ANASTAZJI (OPRAWA MIĘKKA)
Największy bestseller Siostry Anastazji teraz w nowym wydaniu! Wszystkie przepisy z kolorowymi ilustracjami!

Ciasta Siostry Anastazji nie wymagają rekomendacji. "Marysieńka", "Cappuccino" czy "Dziwak" od lat królują w domach milionów Polaków. Skorzystaj ze sprawdzonych receptur Mistrzyni, a olśnisz domowników i gości.

Każdy znajdzie coś dla siebie.

Jedne ciasta są zwyczajne, inne luksusowe, łatwe do wykonania lub wymagające wprawnej ręki.

Wszystkie smakują wyśmienicie i zawsze się udają.

Siostra Anastazja ze Zgromadzenia Córek Bożej Miłości od lat gotuje i piecze dla krakowskich jezuitów.

Autor: s. Anastazja Pustelnik FD
ISBN: 978-83-277-1107-6
Stron: 180
Format: 142x202 mm
Oprawa: miękka

 Dostępność: na zamówienie

Cena: 27,00 zł
egz.

113 DAŃ SIOSTRY ANASTAZJI. POTRAWY JARSKIE I RYBY

113 DAŃ SIOSTRY ANASTAZJI. POTRAWY JARSKIE I RYBY
113 DAŃ SIOSTRY ANASTAZJI. POTRAWY JARSKIE I RYBY
Siostra Anastazja, autorka kulinarnych bestsellerów, tym razem przygotowała przepisy dla miłośników zup, dań jarskich i ryb. Zupa z kalarepki, gulasz z soczewicy, kotlety z fasoli czy zapiekanka z cukinii i sera to tylko kilka wybranych ze 113 zawartych w książce przepysznych propozycji.

Daj się uwieść tradycyjnemu smakowi, skorzystaj z porad i przepisów Siostry Anastazji.
Siostra Anastazja ze Zgromadzenia Córek Bożej od lat łączy swoje powołanie z zamiłowaniem do pieczenia i gotowania. Otrzymała wiele nagród, w tym Nagrodę Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich. Znana jest także za granicą. Mimo wielkiego sukcesu pozostaje osobą skromną, dla której najważniejsza jest modlitwa i praca.

Autor: s. Anastazja Pustelnik FDC
ISBN: 978-83-277-0052-0
Stron: 272
Format: 146x202 mm
Oprawa: twarda

 Dostępność: na zamówienie

Cena: 30,60 zł
egz.

123 SAŁATKI I SURÓWKI SIOSTRY ANASTAZJI

123 SAŁATKI I SURÓWKI SIOSTRY ANASTAZJI
123 SAŁATKI I SURÓWKI SIOSTRY ANASTAZJI
Siostra Anastazja, okrzyknięta przez Tygodnik "Gość Niedzielny" Pierwszą Kucharką Rzeczpospolitej, oddaje w ręce czytelników kolejną książkę kucharską. 123 sałatki i surówki to poradnik dla każdego. Starannie dobrane receptury i bezcenne rady, umożliwią początkującym podjęcie pierwszej kulinarnej próby, a bardziej doświadczeni, przekonają się, że sztuka gotowania może być jeszcze bardziej wyszukana. Obok przepisów na wykwintne sałatki na specjalne okazje, Autorka podpowiada sposoby na urozmaicenie surówek, które są elementem codziennego menu. Gorąco polecamy wszystkim smakoszom. Na zdrowie!

Autor: S. Anastazja Pustelnik FD
ISBN: 978-83-7505-349-4
Stron: 152
Format: 146x202 mm
Oprawa: twarda

 Dostępność: na zamówienie

Cena: 30,60 zł
egz.

143 PRZYSMAKI SIOSTRY ANASTAZJI (TWARDA OPRAWA)

143 PRZYSMAKI SIOSTRY ANASTAZJI  (TWARDA OPRAWA)
143 PRZYSMAKI SIOSTRY ANASTAZJI (TWARDA OPRAWA)
Znakomite kulinarne pomysły Siostry Anastazji na różne okazje rodzinne, świąteczne, a nawet... zaręczyny!
Cielęcina w kurkach, Pierożki ołpińskie, Kukutki makowe czy Jesienny sernik to tylko niektóre z propozycji dla miłośników dobrego jedzenia. Skorzystaj z nich, a przygotujesz wyśmienite przysmaki.

Prawie 3 000 000 sprzedanych książek!

Siostra Anastazja ze Zgromadzenia Córek Bożej Miłości od lat gotuje i piecze dla krakowskich jezuitów. Otrzymała wiele nagród, w tym Nagrodę Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Autor: s. Anastazja Pustelnik FDC
ISBN: 978-83-277-1106-9
Stron: 336
Format: 142x202 mm
Oprawa: miękka

 Dostępność: na zamówienie

Cena: 32,40 zł
egz.

173 SPECJAŁY SIOSTRY ANASTAZJI (OPRAWA MIĘKKA)

173 SPECJAŁY SIOSTRY ANASTAZJI (OPRAWA MIĘKKA)
173 SPECJAŁY SIOSTRY ANASTAZJI (OPRAWA MIĘKKA)
Gotowanie i pieczenie z Siostrą Anastazją to prawdziwa przyjemność.

Przekonaj się o tym i sięgnij po sprawdzone, tradycyjne receptury. Z tej książki dowiesz się, jak przyrządzić przepyszne pierogi, gołąbki, mięsa, zupy, sałatki i wiele, wiele innych potraw. A wielbiciele słodkości znajdą przepisy na wyborne ciasta i ciasteczka. Wszystkie potrawy smakują wyśmienicie.

To prawdziwe SPECJAŁY!

Wydanie: drugie
Data wydanialistopad 2015 »
ISBN: 978-83-277-1093-2
Stron: 208
Format: 142x202 mm
Oprawa: miękka

Dostępność: na zamówienie

Cena: 27,00 zł
egz.

183 NOWE PRZEPISY SIOSTRY ANASTAZJI (TWARDA OPRAWA)

183 NOWE PRZEPISY SIOSTRY ANASTAZJI  (TWARDA OPRAWA)
183 NOWE PRZEPISY SIOSTRY ANASTAZJI (TWARDA OPRAWA)
Chcesz przygotować pyszny obiad? Nie masz pomysłu, jakie upiec ciasto?
Przepisy Siostry Anastazji pomogą ci nie tylko przyrządzić smaczne dania, ale także atrakcyjnie je podać.

Książka zawiera gotowe zestawy obiadowe na każdą okazję. Ciekawie skomponowane przystawki, sałatki, zupy, dania mięsne, rybne i warzywne zaspokoją nawet najwybredniejszych smakoszy.
A co na deser? Kawowe delicje, rajska szarlotka... a możne inne wyśmienite ciasto?

Autor: S. Anastazja Pustelnik FDC
ISBN: 978-83-7318-620-0
Stron: 216
Format: 146x202 mm
Oprawa: twarda

 Dostępność: na zamówienie

Cena: 28,90 zł
egz.

99 WIOSENNYCH PRZEPISÓW SIOSTRY ANASTAZJI

99 WIOSENNYCH PRZEPISÓW SIOSTRY ANASTAZJI
99 WIOSENNYCH PRZEPISÓW SIOSTRY ANASTAZJI
Kulinarna wiosna z Siostrą Anastazją! Sałatki i surówki, zdrowe obiady, lekkie desery i przepyszne ciasta. Przepisy Siostry Anastazji sprawdzają się w każdej polskiej kuchni! Od 15 lat korzystają z nich miliony czytelników. Siostra Anastazja przedstawia wyłącznie przepisy, które sama sprawdziła. Jej dania są oparte na tradycyjnych polskich produktach - dostępnych w każdym sklepie - a potrawy są proste w przygotowaniu i zawsze się udają. Gotowanie i pieczenie z Siostrą Anastazją to gwarancja kulinarnego sukcesu!

Autor: Anastazja Pustelnik
Rok wydania: 2015
Liczba stron: 128
Długość [mm]: 202
Szerokość [mm]: 147
ISBN: 9788327710093

Dostępność: na zamówienie

Cena: 17,50 zł
egz.

ANIELSKA KUCHNIA (OKŁADKA MIĘKKA)

ANIELSKA KUCHNIA (OKŁADKA MIĘKKA)
ANIELSKA KUCHNIA (OKŁADKA MIĘKKA)
Doskonałe przepisy i porady znanej z telewizji s. Anieli również w Twoim domu:
- ciasta, ciastka i ciasteczka
- zupy i kremy
- dania mięsne
- dania rybne
- surówki i sałatki
- przekąski
- przetwory domowe (kompoty, konfitury, marynaty).

Autor: s. Aniela Garecka SDS
Format: 180x150mm
Stron:198
ISBN:978-83-7580-339-6

Dostępność: na zamówienie

Cena: 15,30 zł
egz.

DANIA DLA DZIECI. 3 SKŁADNIKI/15 MINUT

DANIA DLA DZIECI. 3 SKŁADNIKI/15 MINUT
DANIA DLA DZIECI. 3 SKŁADNIKI/15 MINUT
W jaki sposób przygotować posiłki dla najmłodszych? Z tym poradnikiem to proste. Ugotujesz szybkie, łatwe i smaczne dania z dobrych produktów i zadbasz o to, żeby dieta dziecka była zbilansowana! Jedynie z kilku składników w kilkanaście minut można każdego dnia przygotować potrawy, które milusińscy uwielbiają. Warto wykorzystać te 55 przepisów, ponieważ dania są kolorowe, co zachęca do jedzenia największe niejadki.

Odbiorcy:
- rodzice, którzy chcą szybko przygotować smaczne dania dla dzieci
- osoby, które chcą w prosty sposób z dostępnych w kuchni produktów przyszykować dla najmłodszych zbilansowane potrawy na każdą okazję.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
- zawiera 55 przepisów, dzięki którym nikomu nie zabraknie pomysłów na smaczne dania dla dzieci
- w poszczególnych rozdziałach znajdują się przepisy na przystawki, dania i desery
- nie trzeba wydawać fortuny na zbilansowaną dietę
- do wykonania poszczególnych potraw wystarczy tylko kilka składników
- do przygotowania posiłków potrzebny jest jedynie kwadrans
- proponowane potrawy zapewnią dzieciom potrzebną energię.

Oprawa twarda
Liczba stron: 104
Wydawnictwo: Jedność

Dostępność: na zamówienie

Cena: 24,50 zł
egz.

DANIA Z DROBIU. 3 SKŁADNIKI/15 MINUT

DANIA Z DROBIU. 3 SKŁADNIKI/15 MINUT
DANIA Z DROBIU. 3 SKŁADNIKI/15 MINUT
W jaki sposób przygotować smaczne posiłki z kurczaka? Oto książka, która zawiera proste, łatwe i tanie przepisy na wyjątkowo pyszne dania z drobiu. To mięso zawsze zachwyca bez względu na to, czy kurczak przygotowany jest w całości czy w kawałkach. Podane przepisy dopasowane są do poszczególnych pór roku. Znajdziemy tu receptury między innymi na: drobiowe: szaszłyki, sałatki, nugettsy czy krokiety.

Odbiorcy:
- wszyscy, którzy chcą szybko przygotować smaczne dania z kurczaka
- osoby, które chcą w prosty sposób przyszykować innowacyjne potrawy z drobiu na każdą okazję.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
- zawiera 55 przepisów, dzięki którym nikomu nie zabraknie pomysłów na smaczne dania z kurczaka
- proponowane potrawy zapewnią potrzebną energię
- przepisy dopasowane są do poszczególnych pór roku
- do wykonania potraw wystarczy tylko kilka składników
- do przygotowania posiłków potrzebny jest jedynie kwadrans
- przygotowane dania zachwycą naszych gości.

Autor/Autorzy: Camille Depraz
Stron: 104
Oprawa: twarda, kolorowe zdjęcia
Format: 195 x 227 mm
Rok wydania: 2017
Tłumaczenie: Zofia Pająk
ISBN: 978-83-7971-586-2

Dostępność: na zamówienie

Cena: 25,00 zł
egz.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony