Figury żołnierze do grobu Pańskiego

STRAŻ RZYMSKA PRZY GROBIE (ŻOŁNIERZ PRAWY) 140CM KOLOR (198)

Figura żywiczna starż rzymska przy grobie: Żołnierz Prawy o wysokości 140 cm kolorowa.

Figura sakralna wykonana z trwałej żywicy, pomalowana farbami wysokiej jakości. Figura może być wystawiona wewnątrz kościołów, salek, kaplic, kapliczek, domów jak i na zewnątrz (należy trzymać figurę pod zadaszeniem) . Istnieje możliwość wykonania figury z dodatkowym lakierem zabezpieczającym przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi- taką figurę można wystawić bez zadaszenia. Lakier zabezpieczający nadaje figurze połysk.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 150 zł

Cena: 2 700,60 zł

STRAŻ RZYMSKA PRZY GROBIE (ŻOŁNIERZ LEWY) 140CM KOLOR (197)

Figura żywiczna starż rzymska przy grobie: Żołnierz Lewy o wysokości 140 cm kolorowa.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 150 zł

Cena: 3 351,60 zł