O nas

 

Hurtownia Misericordia powstała w 2003 roku z myślą o klientach indywidualnych i hurtowych. Jest obecnie największą hurtownią dewocjonaliów, sprzętu liturgicznego i książek katolickich w regionie Śląska i jedną z największych w Polsce.

 

Obsługujemy parafie, wspólnoty zakonne, szkoły, przedszkola, liczne wspólnoty katolickie z terenu Polski jak i wielu innych miejsc świata.

 

Współpraca z wieloma producentami i importerami, gwarantuje szeroki i bogaty asortyment oraz kompleksowość usług przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Zrealizujemy pomysł na drobny upominek, jak i nietypowe zamówienie, zapewniając indywidualne podejście do Klienta i dopasowanie oferty do jego wymagań i możliwości.

 

Stale rosnąca liczba i zadowolenie naszych Klientów są dla nas motywacją do ciągłego uzupełniania i poszerzania naszej oferty.

 

Firmę tworzy zgrany zespół gotowy zawsze służyć radą i pomocą.

 

Zapraszamy do poznania naszej oferty w sklepie internetowym bądź bezpośrednio w siedzibie Hurtowni Misericordia przy ul. Wapienicka 4a w Bielsku-Białej oraz w Katowicach przy ul. Paderewskiego 65 lub przesyłając zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adres sklep@misericordia.pl.

 

Zapraszamy do współpracy!

Szczęść Boże.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony