O nas

 

Hurtownia Misericordia powstała w 2003 roku z myślą o klientach indywidualnych i hurtowych, Jest obecnie największą hurtownią dewocjonalii, sprzętu liturgicznego i książek katolickich w regionie Śląska i jedną z największych w Polsce.

 

Obsługujemy parafie, wspólnoty zakonne, szkoły, przedszkola, liczne wspólnoty katolickie z terenu Polski jak i wielu innych miejsc Świata.

 

Współpraca z wieloma producentami i importerami, gwarantuje szeroki i bogaty asortyment oraz kompleksowość usług przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Zrealizujemy pomysł na drobny upominek jak i nietypowe zamówienie, zapewniając indywidualne podejście do Klienta i dopasowanie oferty do jego wymagań i możliwości.

 

Stale rosnąca liczba i zadowolenie naszych Klientów, są dla nas motywacją do ciągłego uzupełniania i poszerzania naszej oferty.

 

Firmę tworzy zgrany zespół gotowy zawsze służyć radą i pomocą.

 

Zapraszamy do poznania naszej oferty w sklepie internetowym bądź bezpośrednio w siedzibie Hurtowni Misericordia przy ul. Słowackiego 60 w Bielsku-Białej oraz w Katowicach przy ul. Paderewskiego 65 lub przesyłając zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem sklep@misericordia.pl.

 

Zapraszamy do współpracy!

Szczęść Boże.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony