ANIOŁOWIE CUDA I NIEBIAŃSKIE SPOTKANIA

ANIOŁOWIE CUDA I NIEBIAŃSKIE SPOTKANIA
ANIOŁOWIE CUDA I NIEBIAŃSKIE SPOTKANIA
Czy wierzysz w to, że czuwa nad tobą anioł?
Czy wierzysz, że nawet w największych kłopotach nie jesteś sam?
Czy wierzysz w cuda?
Zobacz, jak działa Bóg!


Każdy z nas szukał w swoim życiu dowodów na to, że nie jest sam, że rozwiązanie problemów i trudności, z którymi się zmagamy, nie będzie spoczywało wyłącznie na naszej głowie. A ilu z nas rzeczywiście zauważa w swoim życiu obecność aniołów, małe codzienne cuda i spotkania z niebem na ziemi? Nadszedł czas na to, żeby szeroko otworzyć oczy na rzeczywistość pozornie niewidoczną!

Książka Jamesa Stuarta Bella zabiera nas do świata niezwykłych anielskich interwencji, pokazuje mocne dowody na działanie Boga i Jego pomocników w każdej chwili naszego życia. Przede wszystkim jednak daje pewność, że Bóg jest zawsze obecny, troszczy się o nas i o nasze szczęście.

Autor: James Stuart Bell
EAN: 9788365349644
ISBN: 978-83-65349-64-4
Format: 140x205 mm
Stron: 304
Data wydania: 2016-09-05
Oprawa: twarda

Dostępność: na magazynie

Cena: 23,10 zł
egz.

BRAT ELIA. ANIOŁ ZE STYGMATAMI ZATRZYMAŁ SIĘ W MOIM DOMU

BRAT ELIA. ANIOŁ ZE STYGMATAMI ZATRZYMAŁ SIĘ W MOIM DOMU
BRAT ELIA. ANIOŁ ZE STYGMATAMI ZATRZYMAŁ SIĘ W MOIM DOMU
„Elia jest dokładnie jak ojciec Pio, dokładnie taki sam…”
FRAGMENT

We Włoszech ściągają do niego tłumy wiernych i proszą o modlitwę wstawienniczą. Posługuje charyzmatem uzdrawiania, a jego bliscy mówią także o darze bilokacji. Najważniejsza jest jednak jego niezwykła relacja z Chrystusem: brat Elia jest stygmatykiem oraz człowiekiem, któremu Chrystus pozwolił utrwalić swoje oblicze na fotografii. Brat Elia to najbardziej niezwykły współczesny mistyk, porównywany przez wielu z potężnym świętym XX wieku – ojcem Pio. Jego bliskość z Jezusem jest tak głęboka, że każdego roku w Wielki Tydzień obficie krwawi, fizycznie przeżywając pasje.

Fiorella Turolli, biograf brata Elii, nie tylko daje przejmujące świadectwo swojego spotkania z mistykiem, ale także opowiada o jego fascynującym życiu. Historia ta nie zostałaby zapisana, gdyby sam anioł nie wskazał autorce, że właśnie brat Elia jest tym, którego posłannictwo należy przekazać całemu światu.
Anioł ze stygmatami to opowieść o bliskim współpracowniku Boga, świadku licznych objawień oraz wielkich cudów, a także skromnym i niezwykle ciepłym człowieku, który z właściwą sobie prostotą zachęca: „Rozmawiaj z Panem. Jeśli nie powiesz mu o swoich problemach, w jaki sposób ma cię usłyszeć?”.

Niniejsza książka jest pierwszą z trzech poświęconych bratu Elii. Kolejne, przygotowywane do druku, to Tajemnica Światła oraz Boża Opatrzność i najemnik Boga.

Autor: Fiorella Turolli
Tłumaczenie: Joanna Ganobis
Tłumaczenie: Joanna Bątkiewicz-Brożek
EAN: 9788365847263
ISBN: 978-83-65847-26-3
Format: 145x205 mm
Stron: 224
Data wydania: 2017-10-17
Oprawa: broszurowa

Dostępność: na magazynie

Cena: 23,10 zł
egz.

DARY Z NIEBA

DARY Z NIEBA
DARY Z NIEBA
PROŚ. SZUKAJ. KOŁACZ.
ON ODPOWIE.

FRAGMENT

Jak często się zastanawiasz, czy Bóg wysłuchał twojej modlitwy? Czy ty sam słuchasz Go wystarczająco uważnie? Bóg nieustannie szuka momentu, by przekazać nam coś ważnego. To, co zaczyna się od krótkiej modlitwy pełnej zawierzenia, może zakończyć się zdumiewającym darem od kochającego Ojca.

Poznaj historie ludzi, którzy zaufali Bogu, a On odpowiedział im w niezwykły sposób: uzdrowieniem, znalezieniem pracy lub pomocą w drobnych problemach codzienności. Uwierz, że Bóg chce odpowiedzieć na każdą modlitwę. Czy pragniesz przyjąć dar, który przygotował dla ciebie?

James Stuart Bell – autor książek zawierających świadectwa potęgi Bożej mocy, w tym Aniołowie, cuda i niebiańskie spotkania, Spotkania z Jezusem i Jezus mówił dziś do mnie. Wraz z żoną mieszkają na przedmieściach Chicago.

Autor: James Stuart Bell
EAN 9788365847836
ISBN: 978-83-65847-83-6
Format 145x205 mm
Stron 304
Data wydania 2018-06-21
Oprawa broszurowa

Dostępność: na magazynie

Cena: 23,10 zł
egz.

GRA -PYTAKI dla rodziny

GRA -PYTAKI dla rodziny
GRA -PYTAKI dla rodziny
Otwierasz i możesz grać
Gra PYTAKI jest przyjemną, prostą grą integracyjną dla całej rodziny. Dzięki intuicyjnej mechanice, w PYTAKI można zacząć grać właściwie od razu. To ważne, ponieważ wiele osób nie lubi grać w gry ze względu na ich skomplikowane zasady. Wystarczy, że tylko jedna osoba przeczyta wcześniej instrukcję i jest w stanie wprowadzić w rozgrywkę całą rodzinę w ciągu minuty.

Wiele korzyści dzięki pomysłom i prostocie
Rozgrywka polega na tym, że gracze siadają razem i po kolei (lub według innego z proponowanych kluczy) losują z woreczka "PYTAKI" czyli żetony, a następnie odpowiadają na wylosowane pytanie lub wykonują zadanie.
Pytania dotyczą różnych dziedzin życia a refleksja nad nimi i słuchanie odpowiedzi innych zapewniają graczom:
Lepsze poznanie się
Rozwój samoświadomości emocjonalnej
Ćwiczenie komunikacji (słuchania, opowiadania)
Kształtowanie postaw empatycznych
Ćwiczenie cierpliwości
Wspieranie nauki czytania najmłodszych

Gra przeznaczona jest dla:
Czterolatków, nastolatków, dla rodziców i dla dziadków. Dla całej rodziny.

Czemu warto zagrać:
Aby budować lesze i bliższe relacje rodzinne, rozwijać umiejętności komunikacyjne i spędzać czas w ciepłej, przyjemnej, radosnej atmosferze. Pytaki "świetnie się prezentują"
Gra jest teraz bardzo atrakcyjna nie tylko merytorycznie, ale również graficznie i edytorsko. Zdecydowanie polecamy każdej rodzinie. Doskonale sprawdzi się też jako prezent na święta, urodziny, dzień mamy, taty, babci i dziadka.

Zawartość pudełka:
- 96 PYTAKÓW (żetonów z pytaniami / zadaniami)
- woreczek
- kostka z oczkami
- kostka uczuć
- 6 kart uczuć
- zapamiętnik
- ołówek
- poradnik dobrej komunikacji
- instrukcja


Dostępność: na magazynie

Cena: 99,40 zł
szt.
  • nowość

GRA- DOCEBO

GRA- DOCEBO
GRA- DOCEBO
Docebo to religijna gra edukacyjna wyrabiająca spostrzegawczość i refleks. Jest to przede wszystkim gra, podczas której nauczysz się podstawowych pojęć związanych z katolicyzmem. Jej zasady pozwalają także na wyrobienie dobrej cechy – uczciwości.

Docebo to 85 symboli na 85 kartach, po 9 symboli na karcie. Pomiędzy dwiema dowolnymi kartami jest jeden lub więcej wspólnych symboli. Musisz odnaleźć jeden z nich…

Jeśli nigdy nie grałeś?
Jeśli nigdy nie grałeś w Docebo, albo grasz z ludźmi, którzy nigdy tego nie robili, rozdaj wszystkie karty pomiędzy uczestników gry. Następnie poproś o odwrócenie ich w ten sposób, aby na każdej karcie widać było tylko jeden symbol (wierzch karty). Teraz każdy uczestnik zapoznaje się z obrazkami i podpisami (nazwami przedmiotów, które będziemy nazywali w czasie gry). Następnie przekazujemy swoją partię kart uczestnikowi z prawej strony i ponownie zapoznajemy się z symbolami. Czynność powtarzamy, aż do momentu powrotu do nas kart z rozdania.

Teraz połóż dowolną kartę ze swojej partii kart i poproś gracza z twojej lewej strony by zrobił to samo – karty kładziemy obok siebie spodem do góry, tak aby było widać dziewięć symboli. Wraz z uczestnikami gry znajdźcie jeden lub dwa symbole powtarzające się na karcie. Pokażcie je wszystkim uczestnikom. Za każdym razem gra będzie polegała na odnalezieniu i nazwaniu powtarzających się symboli.


Dostępność: na magazynie

Cena: 39,00 zł
szt

GRA- DOCEBO MEMORIAE

GRA- DOCEBO MEMORIAE
GRA- DOCEBO MEMORIAE
DLA NAJMŁODSZYCH (i nie tylko)
już jest – „DOCEBO MEMORIAE” !!!


WARIANT 1
Gra zawiera 170 kartoników z obrazkami, które należy dobrać w pary (85 par). Wszystkie kartoniki rozkładamy na stole obrazkami do dołu. Następnie gracze (lub drużyny) na zmianę odkrywają obrazki, starając się zapamiętać gdzie, który leży i próbując znaleźć pasującą parę. Jeśli gracz znajdzie pasującą parę obrazków przysługuje mu kolejny ruch. Wygrywa ten, kto zbierze największą liczbę par.

WARIANT 2
Innym wariantem gry jest łączenie przedmiotów/osób w grupy. Tworzymy dwie drużyny i wyznaczamy prowadzącego, który wydaje komendy, np. Znajdźcie wszystkie nakrycia głowy, strój biskupa, bieliznę kielichową… (Więcej propozycji komend na stronie www.docebo.pl).
Gra od 3 do 103 lat.

Dostępność: na magazynie

Cena: 39,00 zł
szt

JEZUS MÓWI DO CIEBIE. MÓDL SIĘ I MALUJ!

JEZUS MÓWI DO CIEBIE. MÓDL SIĘ I MALUJ!
JEZUS MÓWI DO CIEBIE. MÓDL SIĘ I MALUJ!
Książka do kolorowania dla dorosłych. Doświadcz pokoju w Jego obecności

Doświadcz pokoju w obecności Jezusa,
który zawsze jest z tobą!


Wszystko zaczęło się od wielkiego bestsellera Jezus mówi do ciebie, a potem kolejne tytuły zawierające przejmujący dialog Sarah Young z Chrystusem podbijały serca czytelników, wlewając w nie pokój, nadzieję i miłość. Kolorowanka stanowi niezwykłe uzupełnienie piękna, dobroci i duchowej przemiany, których mogliśmy doświadczyć za sprawą książek tej autorki. Pozwala ona się wyciszyć, uciec myślami od zgiełku tego świata i kontemplować dobro, którym obdarzył nas Pan Jezus. Kolorowanka zawiera także najpiękniejsze cytaty z Jezus mówi do ciebie, które pozwolą ci zbliżyć się do Pana i odpocząć w Jego cudownej obecności.

Autor: Sarah Young
Tłumaczenie: Marta Dąbrowska
EAN: 9788365847232
ISBN: 978-83-65847-23-2
Format: 215x215 mm
Stron: 112
Data wydania: 2017-10-25
Oprawa: broszurowa

Dostępność: na magazynie

Cena: 19,20 zł
egz.

KULA OZDOBNA BEZ NÓŻEK - CZERWONA

KULA OZDOBNA BEZ NÓŻEK - CZERWONA
KULA OZDOBNA BEZ NÓŻEK - CZERWONA
Kula szklana ozdobna, fioletowa.

Wymiary: 12 x 11 cm.

Dostępność: na magazynie

Cena: 36,50 zł
szt.

MAŁY KSIĄŻE "CIESZ SIĘ CHWILĄ"

MAŁY KSIĄŻE "CIESZ SIĘ CHWILĄ"
MAŁY KSIĄŻE "CIESZ SIĘ CHWILĄ"
Serię "Mały Książę" tworzą książeczki zawierające cytaty z najbardziej popularnych dzieł Antoine’a de Saint-Exupéry’ego, które można ofiarować swoim bliskim i znajomym.

Książeczka Ciesz się chwilą to zbiór cytatów mówiących o tym, w jaki sposób cieszyć się magicznymi chwilami, które pojawiają się w życiu. To zachęta skierowana do drugiego człowieka: Zatrzymaj się, „nic się nie stanie, gdy to, co mamy do zrobienia, czasem odłożymy na później.” (Mały Książę)

Stron: 48
Format: 11,5 x 11,5 cm
ISBN: 978-83-7797-570-1
Oprawa: twarda
Typ produktu: Książka

Dostępność: na magazynie

Cena: 13,00 zł
egz.

MAŁY KSIĄŻE "CIESZ SIĘ ŻYCIEM"

MAŁY KSIĄŻE "CIESZ SIĘ ŻYCIEM"
MAŁY KSIĄŻE "CIESZ SIĘ ŻYCIEM"
Serię „Mały Książę” tworzą książeczki zawierające cytaty z najbardziej popularnych dzieł Antoine’a de Saint-Exupéry’ego, które można ofiarować swoim bliskim i znajomym.
Książeczka Wszystkiego najlepszego to zbiór cytatów mówiących o sztuce życia i dodających otuchy. Przecież „dopiero żyjąc, powoli się rodzimy” (Pilot wojenny).

Polecamy również inne książeczki upominkowe z serii "Mały Książę":

Jesteś moją miłoscią

Myślę o Tobie

Szczęścia

Wszystkiego najlepszego

Życzenia od serca

Mały Książę i nie tylko

Dostępność: na magazynie

Cena: 13,00 zł
egz.

MAŁY KSIĄŻE "DOBREGO ŻYCIA"

MAŁY KSIĄŻE "DOBREGO ŻYCIA"
MAŁY KSIĄŻE "DOBREGO ŻYCIA"
Serię Mały Książę tworzą książeczki zawierające cytaty z najbardziej popularnych dzieł Antoine’a de Saint-Exupéry’ego, które można ofiarować swoim bliskim i znajomym.

Książeczka Dobrego życia! to zbiór cytatów, które podpowiadają, co jest najważniejsze w życiu. „Kwiatów nie należy słuchać. Kwiatom trzeba się przyglądać i wąchać je.” (Mały Książę)

Autor: Antoine de Saint-Exupéry

Stron: 48
Format: 11,5 x 11,5 cm
ISBN: 978-83-7797-567-1
Oprawa: twarda
Typ produktu: Książka

Dostępność: na magazynie

Cena: 13,00 zł
egz.

MAŁY KSIĄŻE "JESTEŚ MOJĄ MIŁOŚCIĄ"

MAŁY KSIĄŻE "JESTEŚ MOJĄ MIŁOŚCIĄ"
MAŁY KSIĄŻE "JESTEŚ MOJĄ MIŁOŚCIĄ"
Serię „Mały Książę” tworzą książeczki zawierające cytaty z najbardziej popularnych dzieł Antoine’a de Saint-Exupéry’ego, które można ofiarować swoim bliskim i znajomym.
Książeczka Jesteś moją miłością to nie tylko wyznanie, ale i przypomnienie, że „dobrze się widzi tylko sercem” (Mały Książę), że miłość jest najważniejsza.

Polecamy również inne książeczki upominkowe z serii "Mały Książę":

Ciesz się życiem

Myślę o Tobie

Szczęścia

Wszystkiego najlepszego

Życzenia od serca

Mały Książę i nie tylko

Dostępność: na magazynie

Cena: 13,00 zł
egz.

MAŁY KSIĄŻE "MYŚLĘ O TOBIE"

MAŁY KSIĄŻE "MYŚLĘ O TOBIE"
MAŁY KSIĄŻE "MYŚLĘ O TOBIE"
Serię „Mały Książę” tworzą książeczki zawierające cytaty z najbardziej popularnych dzieł Antoine’a de Saint-Exupéry’ego, które można ofiarować swoim bliskim i znajomym.
Myślę o Tobie to książeczka, która wyraża sympatię i zainteresowanie drugą osobą. Przypomina, że „źródłem prawdziwej radości jest drugi człowiek” (List do zakładnika).

Polecamy również inne książeczki upominkowe z serii "Mały Książę":

Ciesz się życiem

Jesteś moją miłością

Szczęścia

Wszystkiego najlepszego

Życzenia od serca

Mały Książę i nie tylko

Dostępność: na magazynie

Cena: 13,00 zł
egz.

MAŁY KSIĄŻE "SZCZĘŚCIA"

MAŁY KSIĄŻE "SZCZĘŚCIA"
MAŁY KSIĄŻE "SZCZĘŚCIA"
Serię „Mały Książę” tworzą książeczki zawierające cytaty z najbardziej popularnych dzieł Antoine’a de Saint-Exupéry’ego, które można ofiarować swoim bliskim i znajomym.
Książeczka Szczęścia to nie tylko życzenia, ale i przypomnienie, co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi. To powiedzenie drugiej osobie: „Spróbuj być szczęśliwy” (Mały Książę).

Polecamy również inne książeczki upominkowe z serii "Mały Książę":

Ciesz się życiem

Jesteś moją miłością

Myślę o Tobie

Wszystkiego najlepszego

Życzenia od serca

Mały Książę i nie tylko

Dostępność: na magazynie

Cena: 13,00 zł
egz.

MAŁY KSIĄŻE "WITAJ, MALEŃSTWO"

MAŁY KSIĄŻE "WITAJ, MALEŃSTWO"
MAŁY KSIĄŻE "WITAJ, MALEŃSTWO"
Serię Mały Książę tworzą książeczki zawierające cytaty z najbardziej popularnych dzieł Antoine’a de Saint-Exupéry’ego, które można ofiarować swoim bliskim i znajomym.


Witaj, Maleństwo! to książeczka z pięknymi sentencjami, które pomogą w wyjątkowy sposób przywitać małego człowieka, "Jesteś, więc usiądź przy mnie". (Twierdza)

Autor: Antoine de Saint-Exupéry
Stron: 48
Format: 11,5 x 11,5 cm
ISBN: 978-83-7797-569-5
Oprawa: twarda
Typ produktu: Książka

Dostępność: na zamówienie

Cena: 13,00 zł
egz.

MAŁY KSIĄŻE "WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO"

MAŁY KSIĄŻE "WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO"
MAŁY KSIĄŻE "WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO"
Serię „Mały Książę” tworzą książeczki zawierające cytaty z najbardziej popularnych dzieł Antoine’a de Saint-Exupéry’ego, które można ofiarować swoim bliskim i znajomym.
Książeczka Wszystkiego najlepszego to zbiór cytatów mówiących o sztuce życia i dodających otuchy. Przecież „dopiero żyjąc, powoli się rodzimy” (Pilot wojenny).

Polecamy również inne książeczki upominkowe z serii "Mały Książę":

Ciesz się życiem

Jesteś moją miłością

Myślę o Tobie

Życzenia od serca

Szczęścia

Mały Książę i nie tylko

Dostępność: na magazynie

Cena: 13,00 zł
egz.

MAŁY KSIĄŻE "ŻYCZENIA OD SERCA"

MAŁY KSIĄŻE "ŻYCZENIA OD SERCA"
MAŁY KSIĄŻE "ŻYCZENIA OD SERCA"
Serię „Mały Książę” tworzą książeczki zawierające cytaty z najbardziej popularnych dzieł Antoine’a de Saint-Exupéry’ego, które można ofiarować swoim bliskim i znajomym.
Książeczka Życzenia od serca to podpowiedzi, jak żyć i co jest najważniejsze. Przecież „istniejesz w tym, co czynisz. Jesteś tym, co czynisz” (Pilot wojenny).

Polecamy również inne książeczki upominkowe z serii "Mały Książę":

Ciesz się życiem

Jesteś moją miłością

Myślę o Tobie

Wszystkiego najlepszego

Szczęścia

Mały Książę i nie tylko

Dostępność: na magazynie

Cena: 13,00 zł
egz.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony