Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość

CIAŁO I DUCHA RATOWAĆ ŻYWIENIEM

CIAŁO I DUCHA RATOWAĆ ŻYWIENIEM
CIAŁO I DUCHA RATOWAĆ ŻYWIENIEM
"Ciało i ducha ratować żywieniem" to bestsellerowa książka dr Ewy Dąbrowskiej.

Autorka dzieli się swoimi poradami w zakresie zdrowego żywienia i stosowania jej autorskiej diety.Niezdrowe odżywianie, stres i życie w biegu. Nic z tego nie wpływa pozytywnie na organizm. Choroby cywilizacyjne dotykają coraz większego grona osób, to bardzo poważny problem. "Ciało i ducha ratować żywieniem" to książka, która może odmienić punkt widzenia.

Znajdziemy w niej szereg praktycznych porad i informacji, które uświadomią, nam jak bardzo jedzenie wpływa na funkcjonowanie organizmu.

Autorka przedstawia główne problemy, z którymi możemy się spotkać przy dobieraniu odpowiedniej diety. Przeprowadzenie (oczywiście w odpowiedni i przemyślany sposób) gruntownego odtrucia organizmu zaowocuje szybkimi efektami w postaci lepszego samopoczucia i spadku wagi.

Dieta owocowo-warzywna dr Ewy Dąbrowskiej zyskała ostatnio ogromne rzesze zwolenników, jednak jej stosowanie musi być poprzedzone odpowiednim przygotowaniem.

W książce "Ciało i ducha ratować żywieniem" znajdujemy szczegółowe opisy diet, przepisów i kuracji leczniczych. Dowiemy się również, jaką dietę stosować przy konkretnych problemach zdrowotnych. Poznamy także sposoby na wspomaganie oczyszczania organizmu, tak aby jego zbawienne efekty były długotrwałe.

"Ciało i ducha ratować żywieniem" to poradnik, który z pewnością spodoba się wszystkim zainteresowanym zdrowym żywieniem.

Ewa Dąbrowska jest doktorem nauk medycznych i specjalistką w zakresie leczenia dietą chorób cywilizacyjnych. Autorka opracowała nowoczesną, odtruwającą organizm dietę, opartą na warzywach i owocach. Wydała również książki z przepisami i wskazówkami dotyczącymi przebiegu diety i jej przestrzegania.

Tytuł: Ciało i ducha ratować żywnieniem
Autor: Ewa Dąbrowska
Wydawnictwo Michalineum
Seria W Trosce O Zdrowie
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 190
Format: 120 x 160 mm
Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
Model: 9788370191375
Język: polski
ISBN: 9788370191375
EAN: 9788370191375
Wymiary: 12.0x16.5x1.5 cm

Dostępność: na magazynie

Cena: 21,50 zł
egz.

NPR E.WÓJCIK. .

NPR E.WÓJCIK.  .
NPR E.WÓJCIK. .
Metoda NPR objawowo-termiczna według prof. dra med. J.Rötzera.

Ta niewielka książeczka zachęci dziewczęta do obserwacji rytmu płodności. Odczytywanie sygnałów pochodzących z własnego organizmu daje radość poznawania siebie i pomoże w przyszłym życiu małżeńskim realizować rodzicielstwo w sposób odpowiedzialny, bezstresowy i ekologiczny.

Spis treści:
I.. Uwagi ogólne
• Fizjologia cyklu miesiączkowego
• Faza dojrzewania pęcherzyka
• Jajeczkowanie
• Faza ciałka żółtego (po jajeczkowaniu)
• Działanie hormonów w cyklu miesiączkowym
II. Podstawowe reguły metody objawowo-termicznej według prof. dra n. med. Jozefa Rötzera
• Karta obserwacji
• Okres niepłodności przed jajeczkowaniem
• Wskazówki dla kobiet początkujących
• Wskazówki dla kobiet doświadczonych
• Objawy początku płodności
• Określanie początku okresu niepłodności po jajeczkowaniu
• Interpretacja wykresów nietypowych
• Wskazówki uzupełniające
III. Okres po porodzie przy niepełnym karmieniu dziecka piersią
IV. Okres po porodzie przy pełnym karmieniu dziecka piersią
V. W okresie przejściowym (permenopauzy)
VI. Cykle nieregularne
VII. Po odstawieniu pigułki hormonalnej
VIII. Po usunięciu spirali wewnątrzmacicznej
-> Prof. dr n med. Josef Rötzer (sylwetka)

Powodzenie tej pozycji tkwi w ekologicznym podejściu do płodności i wysokiej niezawodności (99,8%) metody Rotzera, zarówno w planowaniu jak i unikaniu poczęcia dziecka. Naturalna metoda rozpoznawania płodności wpływa na pogłębienie wzajemnej miłości i szacunku. Wśród małżeństw żyących zgodnie z prawami natury nie ma prawie wcale rozwodów (wg badań prof. Josefa Rotzera).

Autor: Elżbieta Wójcik
Wydawnictwo: RUBIKON
EAN: 9788388947179
Stron: 72
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2012
Miejsce wydania: Kraków
ISBN: 978-83-88947-17-8
Format: 140X135

Dostępność: na magazynie

Cena: 9,40 zł
egz.

PRZYWRACAĆ ZDROWIE ŻYWIENIEM

PRZYWRACAĆ ZDROWIE ŻYWIENIEM
PRZYWRACAĆ ZDROWIE ŻYWIENIEM

Lektura dla osób, które chcą żyć zdrowiej dzięki odpowiedniej diecie.


Skorzystaj z wiedzy specjalistki od spraw żywienia, Ewy Dąbrowskiej i sięgnij po książkę "Przywracać zdrowie żywieniem".

Zła dieta, niezdrowy tryb życia, stres i wiele innych czynników ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu człowieka. Dla osób, które chcą dowiedzieć się, w jaki sposób można naturalnie przywrócić równowagę swojemu organizmowi, doskonałą propozycją okaże się książka "Przywracać zdrowie żywieniem".

Ewa Dąbrowska w swojej publikacji przedstawia lekkie potrawy wspomagające oczyszczenie organizmu ze szkodliwych substancji. Właściwe odżywianie jest sposobem na poprawę zdrowia i samopoczucia. Książka podpowiada, w jaki sposób można walczyć z coraz częściej spotykanymi chorobami cywilizacyjnymi, wśród których znajduje się nadciśnienie, depresja czy otyłość. Autorka podpowiada też jadłospisy, w których głównymi składnikami są warzywa i owoce.

Dr med. Ewa Dąbrowska to wieloletnia pracowniczka Akademii Medycznej w Gdańsku. Jest autorką książek, podręczników i około 50 prac naukowych. W swoich tekstach dzieli się z Czytelnikami sposobami na samouzdrawianie ciała za pomocą odpowiedniej diety. Jest również autorką diet owocowo-warzywnych, które mają na celu wspomagać leczenie wielu chorób. Jej mąż, z zawodu inżynier elektronik, jest także podróżnikiem i autorem książki pt. "Na 7 Kontynentów. Notatnik podróżnika".

Tytuł: Przywracać zdrowie żywieniem
Autor: Ewa Dąbrowska
Wydawnictwo Michalineum
Seria W Trosce O Zdrowie
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 110
Format: 100 x 140 mm
Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
Model: 9788370190965
Język: polski
ISBN: 9788370190965
EAN: 9788370190965
Wymiary: 10.0x14.0x0.3 cm

Dostępność: na magazynie

Cena: 9,90 zł
egz.

SEKS WEDŁUG JANA PAWŁA II CIĘ WYZWOLI

SEKS WEDŁUG JANA PAWŁA II CIĘ WYZWOLI
SEKS WEDŁUG JANA PAWŁA II CIĘ WYZWOLI
"Teologia ciała. Seks według Jana Pawła II cię wyzwoli" to podręcznik, skierowany głównie do młodzieży, na temat teologi ciała Jana Pawła II.

Młodzi czytelnicy, rodzice, wychowawcy i katecheci dowiedzą się w prosty i zrozumiały sposób, co Jan Paweł II mówił o miłości, seksualności i cielesności człowieka. To wszystko napisane przystępnym językiem, wzbogacone niezwykłą szatą graficzną. Liczne ilustracje, lustro, czy ćwiczenia praktyczne - to tylko niektóre atrakcje, które stanowią o tym, że to książka niezwykła i wyjątkowa. Aż chce się czytać!

Muszę przyznać, że po dokładnym przeczytaniu książki życzliwość zmieniła się w zachwyt. To po prostu świetna książka i nie mam wątpliwości, że powinna trafić do rąk każdego ucznia szkoły ponadpodstawowej. Pani Magdalena Siemion uczyniła polskim (a może nie tylko polskim?!) czytelnikom: katechetom, nauczycielom, a nade wszystkim rodzicom i młodzieży wielką przysługę. Adresatem tej książki jest czytelnik najbardziej wymagający, ale też najbardziej tej książki potrzebujący – ludzie młodzi. Stąd też forma książki – rodzaj poradnika, w którym autorka prowadzi dialog z czytelnikiem, starając się przenieść rozważania Jana Pawła II z dziedzin „wysokiej teologii” na poziom praktycznych rozstrzygnięć i decyzji ważnych dla młodych czytelników. Niewątpliwie, jest to próba udana; autorka, bardzo sprawnie poruszając się wśród filozoficznych i teologicznych niuansów w podejmowanych zagadnieniach równocześnie, okazuje się posiadać rzadki dar tłumaczenia tych niekiedy skomplikowanych zagadnień za pomocą prostego języka, zrozumiałego także dla nieprzygotowanego czytelnika. Rewelacyjne są ćwiczenia praktyczne, zamieszczone na końcu książki.
o. prof. dr hab. Jarosław Kupczak OP

Strony: 144
Okładka: miękka
Format: A5
ISBN: 978-83-62747-19-1

Dostępność: na magazynie

Cena: 25,80 zł
egz.

ZESZYT OBSERWACJI DO NPR WÓJCIK .

ZESZYT OBSERWACJI DO NPR WÓJCIK .
ZESZYT OBSERWACJI DO NPR WÓJCIK .
Zeszyt ze specjalnie zaprojektowanymi, czystymi kartami do zapisu obserwacji objawów płodności w metodzie Rötzera. Wystarcza na około rok notowania obserwacji. Pozwala na prowadzenie zapisków w sposób łatwy, systematyczny i przejrzysty.

Autor: Wójcik Elżbieta
Wydawca: Rubikon
Stron: 32

Dostępność: na magazynie

Cena: 6,70 zł
egz.

100 NATURALNYCH SPOSOBÓW NA PRZEZIĘBIENIA, KASZEL I GORĄCZKĘ

100 NATURALNYCH SPOSOBÓW NA PRZEZIĘBIENIA, KASZEL I GORĄCZKĘ
100 NATURALNYCH SPOSOBÓW NA PRZEZIĘBIENIA, KASZEL I GORĄCZKĘ
100 naturalnych sposobów na przeziębienie, kaszel i gorączkę

Katar, kaszel, nieprzyjemne drapanie w gardle, przeziębienie – jak radzić sobie z tymi dolegliwościami wykorzystując naturalne metody? Okazuje się, że sposobów jest wiele, bo natura dostarcza nam mnóstwo ziół, owoców i warzyw, których właściwości odżywcze i prozdrowotne możemy wykorzystać. W poradniku zaprezentowane zostały najważniejsze działania profilaktyczne, kuracje przy przeziębieniach, sposoby na złagodzenie objawów kataru i kaszlu, zielarskie kuracje przy bólu gardła i gorączce a także wskazówki dotyczące regeneracji organizmu po zażywaniu antybiotyków. Wszystkie przepisy i receptury bazują na łatwo dostępnych składnikach i bez problemów można przygotować je w domu.

Tytuł: 100 naturalnych sposobów na przeziębienie, kaszel i gorączkę
Autor: Zbigniew Przybylak
Format: 140x205 mm
Ilość stron: 104 str.
Oprawa: miękka
Druk: kolor
ISBN: 978-83-7401-606-3, 9788374016063

Dostępność: na zamówienie

Cena: 12,00 zł
egz.

100 NATURALNYCH SPOSOBÓW NA STRES, NERWY I BEZSENNOŚĆ

100 NATURALNYCH SPOSOBÓW NA STRES, NERWY I BEZSENNOŚĆ
100 NATURALNYCH SPOSOBÓW NA STRES, NERWY I BEZSENNOŚĆ
100 naturalnych sposobów na stres, nerwy i bezsenność

Najlepszym lekarstwem na spokój ciała, psychiki, a także dobry sen, jest życie w większej zgodzie z naturą oraz korzystanie z mocy uzdrawiającej ziół i własnego ducha. Czy jest to trudne w dzisiejszych czasach? Zdecydowanie nie i przekonuje o tym właśnie niniejszy poradnik „100 naturalnych sposobów na stres, nerwy i bezsenność”. Zawiera on wiele praktycznych wskazówek, pozwalających podreperować skołatane nerwy i pokonać bezsenność. Oprócz licznych podpowiedzi i recept zielarskich zawiera również porady dotyczące diety, wykorzystania leczących sił przyrody oraz samouzdrawiających mocy psychiki i ducha. Pamiętajmy bowiem, że problemy ze stresem, nerwowością i bezsennością warto rozwiązywać wielokierunkowo, oddziaływując jednocześnie na sferę ciała i ducha.

Tytuł: 100 naturalnych sposobów na stres, nerwy i bezsenność
Autor: Zbigniew Przybylak
Format: 140x205 mm
Ilość stron: 88 str.
Oprawa: miękka
Druk: kolor
ISBN: 978-83-7401-619-3, 9788374016193

Dostępność: na zamówienie

Cena: 12,00 zł
egz.

ANTYDEPRESANTY

ANTYDEPRESANTY
ANTYDEPRESANTY
Antydepresanty (dostępne bez recepty) dla każdego!

Opakowanie zawiera 59 najlepszych granulek, które wyleczą z depresji każdego wierzącego.

Skład:
- Verbum Dei 100%
- Corona Divinae Misericordiae 50 %
- Mysteria Sacratissim Rosarii 50 %

Dostępność: na zamówienie

Cena: 4,50 zł
szt.

ANTYDEPRESOL

ANTYDEPRESOL
ANTYDEPRESOL
Nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale dzięki tej książce może być łatwiej! Oto znakomite lekarstwo dla mam, które dopiero zaczynają swoją „przygodę” z macierzyństwem. Książeczka zawiera 36 super skutecznych porad pomagających odnaleźć się świeżo upieczonej mamie w nowej roli. ANTYDEPRESOL to „lekarstwo”, którego nie da się przedawkować oraz nie mające skutków ubocznych i przeciwwskazań, chyba że świeżo upieczona mam zamierza być mamuśką perfekcyjną aż do bólu.

Autor : Sabine Sommer
Format : 147 x 86 mm
Liczba stron : 40
ISBN : 978-83-87153-32-8
Cena : 12,99 zł

Dostępność: na zamówienie

Cena: 10,90 zł
egz.

BEZ RĄK, BEZ NÓG, BEZ OGRANICZEŃ! (AUDBIOBOOK MP3)

BEZ RĄK, BEZ NÓG, BEZ OGRANICZEŃ! (AUDBIOBOOK MP3)
BEZ RĄK, BEZ NÓG, BEZ OGRANICZEŃ! (AUDBIOBOOK MP3)
Nick Vujicic cierpi na fokomelię – rzadkie schorzenie objawiające się brakiem kończyn. Nie przeszkodziło mu to jednak w napisaniu książki pt. "Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń”. Ten bardzo niezwykły, młody człowiek pokonał niewyobrażalne dla każdego zdrowego człowieka ograniczenia, wynikające ze swojej niepełnosprawności. Nie poddał się i dziś prowadzi bardzo aktywne i spełnione życie. Podróżując po całym świecie jako mówca motywacyjny, inspiruje miliony ludzi. Swoimi porywającymi przemówieniami skłania ich do zmiany swojego życia. Znajduje także czas na działalność charytatywną, równolegle kierując własną firmą. Prowadzi szkolenia biznesowe, przemawia na międzynarodowych konferencjach, a nawet spotyka się z głowami państw.

Autor: Vujicic Nick
Czas trwania: 8 godz. 57 min.

Dostępność: na zamówienie

Cena: 29,10 zł
egz.

BIBLIA LECZY STRES

BIBLIA LECZY STRES
BIBLIA LECZY STRES
Szybkie tempo życia, brak odpoczynku i wydłużony czas pracy sprawia, że wiele osób cierpi z powodu stresu. Taki stan powoduje, zaburzenia zarówno w sferze fizycznej jak i emocjonalnej. Autor zachęca czytelnika do zmiany codziennego trybu życia i stosowania naturalnych leków wzmacniających organizm. Swoje doświadczenia medyczne wzbogacił fragmentami Pisma Świętego i propozycjami osobistej modlitwy, które pomogą odzyskać równowagę również w sferze emocjonalnej i duchowej.

Autor: dr. Don Colbert
ISBN: 978-83-8021-076-9
Okładka: miękka
Wymiary: 126x178 mm
Ilość stron: 116

Dostępność: na zamówienie

Cena: 14,30 zł
egz.

BIBLIA LECZY. CHRONICZNE ZMĘCZENIE

BIBLIA LECZY. CHRONICZNE ZMĘCZENIE
BIBLIA LECZY. CHRONICZNE ZMĘCZENIE
W kolejnym tomie serii BIBLIA LECZY dr Don Colbert opisuje fizyczne i duchowe przyczyny zaburzeń wywołujących ciągłe zmęczenie i schorzenia reumatyczne. Wskazuje na pokarmy, które mogą pogłębiać objawy oraz krok po kroku podpowiada, jak wyjść ze stanu „wypalenia”. Przekazuje również praktyczne ćwiczenia, które pomagają złagodzić bóle reumatyczne.

Autor: dr. Don Colbert
Okładka: miękka
Wymiary: 110x160 mm
Ilość stron: 120

Dostępność: na zamówienie

Cena: 14,30 zł
egz.

BIBLIA LECZY. DEPRESJA I LĘK

BIBLIA LECZY. DEPRESJA I LĘK
BIBLIA LECZY. DEPRESJA I LĘK
Szybkie tempo życia i ciągły stres powoduje, że wiele osób doświadcza głębokiej depresji i lęku. Znany lekarz Don Colbert podpowiada, jak im zapobiec prowadząc zdrowy tryb życia i jakie naturalne leki można używać. Swoje doświadczenie medyczne połączył z fragmentami Pisma Świętego i propozycjami osobistej modlitwy i medytacji ponieważ jest przekonany, że tylko zachowanie równowagi pomiędzy ludzką psychiką i ciałem może dać pacjentowi zdrowie i szczęście.

Autor: dr. Don Colbert

Dostępność: na zamówienie

Cena: 12,30 zł
szt.

BIBLIA LECZY. OSTEOPOROZA

BIBLIA LECZY. OSTEOPOROZA
BIBLIA LECZY. OSTEOPOROZA
Dr Don Colbert korzystając z najnowszych zdobyczy medycyny podaje wskazówki jak zapobiegać i leczyć osteoporozę. Szczególną uwagę zwraca na sposób odżywania się, podpowiada jaką dietę stosować, oraz jakie formy aktywności fizycznej należy podjąć. Obala mity, które narosły wokół tego schorzenia i daje praktyczne rady jak sobie z nim radzić.

Dostępność: na zamówienie

Cena: 14,30 zł
egz.

BIBLIA LECZY. OTYŁOŚĆ

BIBLIA LECZY. OTYŁOŚĆ
BIBLIA LECZY. OTYŁOŚĆ
W kolejnym tomie serii BIBLIA LECZY dr Don Colbert dostarcza potrzebnej wiedzy i mocnych, skutecznych narzędzi do walki z nadwagą. Opisuje przyczyny otyłości, podaje praktyczne wskazówki, jak osiągnąć i utrzymać właściwą wagę. Prezentuje ćwiczenia, które mogą wydłużyć życie.

Przejmij kontrolę nad swoją kondycją duchową, emocjonalną, fizyczną i schudnij już dzisiaj!
Nowe, zaktualizowane wydanie Biblia Leczy. Nadwaga łączy najnowsze odkrycia medyczne oraz z ponadczasową mądrością płynącą z Biblii. Dostarcza niezbędną wiedzę i mocne, skuteczne narzędzia do walki z nadwagą, o których Twój lekarz być może nigdy nie wspominał. Z tej książki dowiesz się między innymi:
• o przyczynach otyłości,
• o tym, jak osiągnąć i utrzymać właściwą dla Twojego zdrowia wagę,
• jak ćwiczyć, by wydłużyć sobie życie,
• jakie suplementy i witaminy przyjmować w czasie odchudzania.
Każdy chce cieszyć się dobrym zdrowiem. Bóg również tego pragnie dla nas. Teraz wreszcie pojawiła się publikacja, która pomoże Ci utrzymać w zdrowiu Twoje ciało, umysł i ducha.


DR DON COLBERT jest lekarzem medycyny rodzinnej, specjalistą w zakresie procesów opóźniających starzenie oraz medycyny funkcjonalnej, skupiającej się na leczeniu całego organizmu, a nie poszczególnych symptomów. Pomógł milionom ludzi odkryć radość życia w zdrowiu, które jest darem Boga. Jest autorem wielu bestsellerów na temat zdrowia i właściwego odżywiania.

Okładka: miękka
Wymiary: 126x178 mm
Ilość stron: 120

Dostępność: na zamówienie

Cena: 14,30 zł
egz.

BIBLIA LECZY. RAK

BIBLIA LECZY. RAK
BIBLIA LECZY. RAK
Biblia leczy: Rak. Metoda oparta na zbilansowanej diecie

Doktor Don Colbert ze Stanów Zjednoczonych od lat prowadzi w Orlando swoją rodzinną praktykę lekarską. Łączy w niej najnowocześniejszą wiedzę naukową z zaleceniami, które można znaleźć...w Biblii. "Bóg pragnie, żebyś był zdrowy" - przekonuje swoich pacjentów i czytelników.

Niezmienne prawdy, naturalne leki oraz najnowsze odkrycia medyczne.


Książka zawiera informacje pomocne zarówno w profilaktyce antynowotworowej, jak i w samej walce z rakiem. Autor połączył najnowsze odkrycia w dziedzinie medycyny z ponadczasową mądrością płynącą z Pisma Świętego. Z książki dowiemy się o roli, jaką spełniają w naszym organizmie antyoksydanty świetnie sprawdzający się w walce z nowotworem; o kluczowym znaczeniu diety przeciwzapalnej oraz jak prowadzić zdrowy styl życia we wszystkich aspektach: ciała, umysłu i ducha.
Autor dr Don Colbert jest lekarzem medycyny rodzinnej oraz specjalistą w dziedzinie żywienia. Pomógł milionom osób odkryć radość życia w zdrowiu, które jest darem Boga.

Okładka: miękka
Wymiary: 126x320
Ilość stron: 134

Dostępność: na zamówienie

Cena: 14,30 zł
egz.

CHOROBY DRÓG ODDECHOWYCH

CHOROBY DRÓG ODDECHOWYCH
CHOROBY DRÓG ODDECHOWYCH
Kuracje ziołowe
Naturalne leczenie chorób dróg oddechowych


Ile razy walczyłeś z grypą lub anginą tylko za pomocą chemicznych środków? Zastanawiasz się, jak szybko uporać się z katarem, kaszlem, chrypą, zapaleniem oskrzeli czy innymi uciążliwymi dolegliwościami? Przy jakiej chorobie pomoże okład ze skrzypu polnego lub napar z rumianku?
Jeśli chcesz wiedzieć, które zioła skutecznie wspierają leczenie chorób układu oddechowego, i poznać sprawdzone przepisy na napary, maści, herbatki i okłady - sięgnij po tę książkę.

Maria Treben (1907-1991) - od pokoleń znana na całym świecie jako „farmaceutka Pana Boga”. Wybitna specjalistka z zakresu ziołolecznictwa, autorka licznych bestsellerów i setek konferencji o zdrowym stylu życia.

Autor: Maria Treben
EAN: 9788365847737
ISBN: 978-83-65847-73-7
Format: 130x200 mm
Stron: 224
Data wydania: 2018-06-20
Oprawa: broszurowa

Dostępność: na zamówienie

Cena: 21,60 zł
egz.

DETOKS W TYDZIEŃ. SKUTECZNY PROGRAM OCZYSZCZANIA ORGANIZMU. PORADNIK ZDROWIE

DETOKS W TYDZIEŃ. SKUTECZNY PROGRAM OCZYSZCZANIA ORGANIZMU. PORADNIK ZDROWIE
DETOKS W TYDZIEŃ. SKUTECZNY PROGRAM OCZYSZCZANIA ORGANIZMU. PORADNIK ZDROWIE
Skuteczny program oczyszczania organizmu.

W Europie stosuje się tysiące substancji chemicznych, które są trujące i na długo gromadzą się w ciele człowieka. Nie dziwmy się więc, że często doskwiera nam zmęczenie, mamy zły humor i brakuje nam energii. Rozwiązanie jest tylko jedno – wreszcie oczyścić organizm. I to czerpiąc z tego przyjemność! Detoks w tydzień to nowa koncepcja, która ma w prosty i szybki sposób odtruwać nasze ciało – a przy okazji i głowę. Zachwycająco łatwa i niezwykle skuteczna. Kto do tej pory uważał, że oczyszczanie organizmu jest nieprzyjemne, męczące i skomplikowane, będzie bardzo zdziwiony, jak dobrze można się przy tym czuć i jaką to daje radość. A potem na pewno powie: detoks jest fantastyczny!

Zły humor, zmęczenie, brak energii, podatność na infekcje, stres, napięcie i brak apetytu. Znacie to? W codziennym, napiętym rytmie życia to częste objawy. Mogą one świadczyć o zatruciu organizmu. Czas na detoks! Wbrew pozorom nie jest on wcale tak trudną przeprawą. Wystarczy tydzień, by przywitać nowe ja. ( z recenzji, ksiazkiweterze.pl)

Odbiorcy:
- wszyscy, którzy szukają prostego sposobu na lepsze samopoczucie, łatwego
do wkomponowania w swój codzienny rytm
- osoby, które próbowały już wielu metod odchudzania, a ciągle nie są zadowolone
z ich efektów.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
Dzięki oczyszczeniu organizmu zyskasz:
- Dobry nastrój, więcej energii i wzmocnienie układu odpornościowego.
- Niższy poziom stężenia cukru i cholesterolu, czyli mniejsze ryzyko wystąpienia cukrzycy
i zawału serca.
- Odnowienie flory jelitowej, dzięki czemu wreszcie wszystko zaczyna wzorowo funkcjonować i stajemy się szczuplejsi, radośniejsi i zdrowsi.
- Sygnał startowy do odchudzania, ponieważ narządy, których zadaniem jest oczyszczanie organizmu, zostaną odciążone, a często dopiero wtedy staje się możliwe skuteczne odchudzanie.

Autor/Autorzy: Marion Grillparzer
Stron: 128
Oprawa: miękka, skrzydełka, kolorowe zdjęcia, hologram
Format: 165 x 200 mm
ISBN: 978-83-7971-392-9
Rok wydania: 2016
Tłumaczenie: Magdalena Jałowiec


 Dostępność: na zamówienie

Cena: 31,40 zł
egz.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony