Przywracać zdrowie żywieniem

Cena: 14,40 zł 14.40
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Lektura dla osób, które chcą żyć zdrowiej dzięki odpowiedniej diecie.

Skorzystaj z wiedzy specjalistki od spraw żywienia, Ewy Dąbrowskiej i sięgnij po książkę "Przywracać zdrowie żywieniem".

Zła dieta, niezdrowy tryb życia, stres i wiele innych czynników ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu człowieka. Dla osób, które chcą dowiedzieć się, w jaki sposób można naturalnie przywrócić równowagę swojemu organizmowi, doskonałą propozycją okaże się książka "Przywracać zdrowie żywieniem".

Ewa Dąbrowska w swojej publikacji przedstawia lekkie potrawy wspomagające oczyszczenie organizmu ze szkodliwych substancji. Właściwe odżywianie jest sposobem na poprawę zdrowia i samopoczucia. Książka podpowiada, w jaki sposób można walczyć z coraz częściej spotykanymi chorobami cywilizacyjnymi, wśród których znajduje się nadciśnienie, depresja czy otyłość. Autorka podpowiada też jadłospisy, w których głównymi składnikami są warzywa i owoce.

Dr med. Ewa Dąbrowska to wieloletnia pracowniczka Akademii Medycznej w Gdańsku. Jest autorką książek, podręczników i około 50 prac naukowych. W swoich tekstach dzieli się z Czytelnikami sposobami na samouzdrawianie ciała za pomocą odpowiedniej diety. Jest również autorką diet owocowo-warzywnych, które mają na celu wspomagać leczenie wielu chorób. Jej mąż, z zawodu inżynier elektronik, jest także podróżnikiem i autorem książki pt. "Na 7 Kontynentów. Notatnik podróżnika".

Tytuł: Przywracać zdrowie żywieniem
Autor: Ewa Dąbrowska