Czas i koszty dostawy

DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁ !

Niezależnie od ilości zamawianych towarów, naliczany jest tylko jeden koszt wysyłki !

 

Koszty transportu:

 

  ZAMÓWIENIA DO 300 zł ZAMÓWIENIA OD 300 zł
KURIER  / PACZKOMAT 17,90 / 15,90 zł 0 zł
POBRANIE + 5 zł 0 zł

 

 

 

 

 

 

  

DARMOWA WYSYŁKA JUŻ OD 300 zł - zamówienie o wartości co najmniej 300 zł są wysyłane darmowo po wyborze " Darmowa dostawa". 

Przy zamówieniach towarów o indywidualnym koszcie dostawy (cena wysyłki podana na stronie produktu) oraz wysyłkach międzynarodowych (wyceniane mailowo) brak możliwości wyboru darmowej dostawy.

 

  

Czas realizacji zamówienia:

 

Termin realizacji zamówienia produktów "na magazynie" : 

Zamówienia złożone do godziny 11 są wysyłane tego same dnia roboczego (tylko w przypadku formy płatności : pobranie/przelew natychmiastowy).

Zamówienia złożone po godzinie 11 są wysyłane najpóźniej następnego dnia roboczego (tylko w przypadku formy płatności : pobranie/przelew natychmiastowy) - w przypadku pilnych spraw prosimy o kontakt.

 

W przypadku wybrania formy płatności "Przelew bankowy" wysyłka następuje w momencie pojawienia się środków na koncie bankowym. 

 

Odbiór osobisty w Bielsku-Białej - zamówienie jest gotowe najpóźniej następnego dnia roboczego (najczęściej ten sam dzień).

Odbiór osobisty w Katowicach - zamówienie jest gotowe do 4 dni roboczych.

 

Termin realizacji zamówienia produktów "na zamówienie" :

Czas podany na stronie produktu  + czas transportu (1 dzień roboczy).

 

W przypadku braku dokładnego czasu realizacji ( tylko "na zamówienie" ) - CZAS NIEOKREŚLONY - możliwość wysłania zapytania mailowego o termin.

 

Data wysyłki/odbioru jest określana dla każdego produktu na podstawie aktualnych informacji o czasie dostępności produktu. W przypadku zamówienia towarów z różnymi terminami wysyłki, o dacie wysyłki zamówienia decyduje produkt z najdłuższym terminem.

 

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru produktu:

- Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa

- Paczkomaty , paczkomaty pobraniowe

- Przesyłka paletowa

- Transport własny Sprzedawcy

 

Odbiór osobisty dostępny w:

1) HURTOWNIA „MISERICORDIA” 43-300 Bielsko-Biała, Ul. Słowackiego 60 – w dni robocze, w godzinach od 8:00 do 17:00 i w soboty od 9:00 do 13:00

 

2) HURTOWNIA „MISERICORDIA” 40-282 Katowice , Ul. Paderewskiego 65 – w dni robocze, w godzinach od 9:00 do 17:00 i w soboty od 9:00 do 13:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony