Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość

NARODZENIE PANA JEZUSA DVD

NARODZENIE PANA JEZUSA DVD
NARODZENIE PANA JEZUSA DVD
Film pochodzi z pięknej serii Opowieści Biblijne z Nowego Testamentu. Seria ta jest znakomitą próbą przybliżenia dzieciom historii zbawienia. Filmy zrealizowała amerykańska wytwórnia filmowa NEST. W polskiej wersji językowej wzięło udział blisko 50 aktorów, m.in.: Krzysztof Kolberger, Radosław Pazura, Jerzy Zelnik. Jako wydawnictwo katolickie dołożyliśmy starań, aby filmy nie budziły wątpliwości co do zgodności z nauczaniem Kościoła. Spotkały się one z bardzo pozytywną oceną znakomitego biblisty ks. dra hab. Michała Bednarza.

Czas: 2 x 30 min + 15 min kolędy i pastorałki
Produkcja: USA
Pełny polski dubbing


BONUS!
film o Janie Chrzcicielu oraz kolędy i pastorałki z koncertu zespołu PROMYCZKI DOBRA: Hej ponad regle, Wołek i osiołek, Gdy się Chrystus rodzi

Dostępność: na magazynie

Cena: 21,90 zł
szt.

BOŻE NARODZENIE - DVD

BOŻE NARODZENIE - DVD
BOŻE NARODZENIE - DVD
Boże Narodzenie to zestaw krótkich filmów wprowadzających dzieci w Adwent oraz przygotowujący je do świętowania Narodzenia Pańskiego.

Na DVD znajdują się następujące filmy:

- "Święta rodzina" z serii Aureola (1 x 15 min.): Przy okazji budowania szopki wujcio Nikodem odpowiada na pytania: Kto jest świętym i dlaczego- co w człowieku jest świętego?

- "Adwent, Boże Narodzenie i Objawienia Pańskie" z serii DOMEK NA SKALE (3 x ok. 12 min.)
W DOMKU NA SKALE nastaje czas Adwentu i nasi bohaterowie starają się przygotować swoje serca na narodziny Jezusa. Brat Jan opowiada swoim przyjaciołom, dlaczego Jezus musiał przyjść na świat i kto wiedział o Jego narodzinach. Kiedy nastaje czas Bożego Narodzenia , Leopold, Renatka i Tymek wystawiają dla zaproszonych dzieci jasełka.

- Mój przyjaciel Anioł Stróż z serii NIEZWYKŁE OPOWIEŚCI (1 x 30 min.)

Wydawnictwo: Promyczek

Dostępność: na zamówienie

Cena: 8,50 zł
szt
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony