Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość

CUDA ŚWIĘTEGO JÓZEFA. CZ.3

CUDA ŚWIĘTEGO JÓZEFA. CZ.3
CUDA ŚWIĘTEGO JÓZEFA. CZ.3
Święty Józef - patron naszych czasów
To już trzecia część bestsellerowej serii Cudów świętego Józefa. Słynna mistyczka Marta Robin uważała, że XXI wiek będzie należał do świętego Józefa. Ta książka jest tego bezsprzecznym dowodem. Zamieszczone w niej świadectwa pokazują jedno - Oblubieniec Najświętszej Maryi Panny to wielki wspomożyciel wiernych, u którego zawsze warto szukać pomocy.

Codziennie modliliśmy się za wstawiennictwem św. Józefa w intencji wyjścia z nałogu i znalezienia sensu życia dla pana Staszka. Droga ta nie była łatwa, ale przyszedł wreszcie dzień, kiedy ten człowiek wrócił z odmętów pijaństwa do świata trzeźwości i normalności. Bez wątpienia stał za tym św. Józef.
Natalia i Witold, Kraków

Przed Cudownym Obrazem św. Józefa (…) usłyszałem w sercu głos, aby iść drogą wiodącą do kapłaństwa. I wszystko się zaczęło pod opieką św. Józefa. Jestem kapłanem dziesiąty rok. To moja droga, którą wskazał dobry Bóg przez orędownictwo św. Józefa.
ks. Wojciech, Warszawa

MODLITWA
Święty Józefie, w Tobie mamy przykład wielorakich cnót. Pomóż nam, abyśmy umieli Ciebie naśladować i przyjmij nas pod swoją szczególną opiekę. Amen.

W książce znajdziesz świadectwa cudów oraz rozważania na każdy dzień marca - miesiąca poświęconego św. Józefowi.

Wydanie: pierwsze
Rok wydania: 2017
Oprawa: twarda
Liczba stron: 272
Wymiary: 124x194 mm
Waga: 0.37 kg
ISBN: 978-83-277-1445-9
Opracowanie: Katarzyna Pytlarz

Dostępność: na magazynie

Cena: 25,80 zł
egz.

JEZUS NA ZAWSZE

JEZUS NA ZAWSZE
JEZUS NA ZAWSZE
Radość w Jego obecności

JEZUS JEST Z TOBĄ. ZAWSZE!


Ta książka nie powstałaby, gdyby nie radość płynąca ze spotkania żywego Jezusa i z doświadczenia Jego niezwykłej miłości. Sarah Young – autorka bestsellerów Jezus mówi do ciebie, Jezus jest blisko, Drogi Jezu i Jezus żyje – mimo cierpienia i uciążliwej choroby odnajduje szczęście dzięki osobistej rozmowie z Jezusem.
W tej książce znajdziesz pełne miłości słowa Jezusa przeznaczone do czytania na każdy dzień roku. Za ich sprawą możesz codziennie doświadczać wielkiego wsparcia, jakie Pan chce dawać każdemu z nas, mimo towarzyszących nam trudów i bolesnych doświadczeń. Słowa tej książki sprawią, że poczujesz niesamowitą radość płynącą z bycia ukochanym przyjacielem Jezusa.

Jestem twoją radością! Te słowa mogą napełnić światłem twoje życie. Ponieważ jestem z tobą, zawsze mogę napełniać cię radością przed swoim obliczem. Możesz się otworzyć na moją obecność przez zaufanie i miłość do Mnie. Spróbuj powiedzieć: „Jezu, jesteś moją radością”.
fragment

Autor: Sarah Young
Tłumaczenie: Joanna Gorzkowska
EAN: 9788365847225
ISBN: 978-83-65847-22-5
Format: 120x180 mm
Stron: 448
Data wydania: 2017-10-11
Oprawa: zintegrowana

Dostępność: na magazynie

Cena: 23,10 zł
egz.

MARNOTRAWNY ŚWIAT (SHEEN)

MARNOTRAWNY ŚWIAT (SHEEN)
MARNOTRAWNY ŚWIAT (SHEEN)
"Marnotrawny świat" to cykl rozważań z lat 1935–1936, prezentowanych w nocnym programie radiowym The Catholic Hour (Godzina Katolicka), którego Fulton J. Sheen przez ponad dwie dekady był gospodarzem. Amerykański duchowny zaskakuje czytelnika oryginalną interpretacją ewangelicznej przypowieści o synu marnotrawnym. Rolę młodszego syna przypisuje cywilizacji zachodniej, która po wiekach błądzenia powróci do domu Ojca, na łono Kościoła. Odrzuciliśmy Pismo Święte i wiarę w istnienie Boga, zanegowaliśmy konieczność istnienia religii, ale za chwilę dojrzejemy do tego, by powrócić do Ojca – przekonuje autor. Dopełnienie stanowi druga część książki. Arcybiskup dowodzi w niej, że ostatnie słowa Chrystusa na krzyżu korespondują z siedmioma częściami Mszy Świętej, która tym samym staje się odzwierciedleniem dramatu odkupienia świata.

Autor: Fulton J. Sheen
Rok wydania: 2018
Liczba stron: 208
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-7906-203-4

Dostępność: na magazynie

Cena: 23,70 zł
egz.

MÓJ DZIEŃ Z BIBLIĄ. ZOO

MÓJ DZIEŃ Z BIBLIĄ. ZOO
MÓJ DZIEŃ Z BIBLIĄ. ZOO
Pomoc dla rodziców w przekazywaniu prawd wiary

Książeczka na spirali, do postawienia, dedykowana najmłodszym. W sposób przystępny i działający na wyobraźnię dzieci przybliżająca wskazówki moralne zawarte w Piśmie Świętym. Kolorowa i zachwycająca. Jej atut to wartościowy przekaz. Każdego dnia miesiąca poprzez historię innego zwierzątka, np.: hipopotama, tygrysa, myszki, żabki czy pieska, dziecko przyswaja i chłonie nakazy zawarte w Biblii. Wspaniała pomoc dla rodziców w przekazywaniu prawd wiary i uczeniu obcowania ze słowem Bożym na co dzień. 31 myśli niezwiązanych z konkretnym miesiącem to przygoda z wiarą na długi czas!

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Stron: 64
Format: 15,0 x 15,0 cm
ISBN: 978-83-7797-754-5
Oprawa: spiralowana
Typ produktu: Książka

Dostępność: na magazynie

Cena: 15,00 zł
egz.

MYŚL WŁAŚCIWIE, ŻYJ SZCZĘŚLIWIE, 365 REFLEKSJI NA KAŻDY DZIEŃ SHEEN

MYŚL WŁAŚCIWIE, ŻYJ SZCZĘŚLIWIE, 365 REFLEKSJI NA KAŻDY DZIEŃ SHEEN
MYŚL WŁAŚCIWIE, ŻYJ SZCZĘŚLIWIE, 365 REFLEKSJI NA KAŻDY DZIEŃ SHEEN
Książka "Myśl właściwie, żyj szczęśliwie" to doskonała lektura dla każdego, kto potrzebuje duchowego przewodnika w swojej codzienności!

Dowiesz się z niej, jaka jest jedna z głównych tajemnic nauczania abp. Fultona J. Sheena. To właśnie on był pierwszym kaznodzieją, który zdobył sławę jako telewizyjny ewangelizator, a jego najważniejsze przesłanie było bardzo proste - kształtując umysł prawdą możesz żyć dobrze i podobać się Bogu!

Jak to zrobić w dzisiejszych czasach? Wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, w czasie których zainspirujesz się słowami autora. Dołączona do każdej sentencji krótka modlitwa pomoże Ci wcielić je w życie.

Książka "Myśl właściwie, żyj szczęśliwie" pozwoli Ci zrozumieć m.in.:
- jakie znaczenie dla życia każdego człowieka ma krzyż?
- dlaczego Jezus został człowiekiem?
- jak zmienia się nasze serce, kiedy służymy innym?
- kim dla każdego z nas powinna być Maryja?
Abp. Sheen był przekonany, że jeśli człowiek ukształtuje swe myśli prawdą, to będzie szczęśliwy, miły Bogu i osiągnie świętość. I właśnie o tym przekonuje w swoich myślach, zebranych w tej książce.

Życie to niezwykły spektakl, podczas którego mamy okazję powiedzieć wieczności „tak” lub „nie”. Wpuszczając światło do oka, muzykę do ucha i pokarm do żołądka, udoskonalamy każdy z tych organów; na podobnej zasadzie, napełniając umysł Prawdą, a wolę – Mocą, stajemy się czymś więcej niż stworzeniem: uczestnikiem Bożej Natury. Abp Fulton J. Sheen

Autor: abp Fulton J. Sheen
ISBN: 9788365889973
Oprawa: Twarda
Liczba stron: 384
Format: 120x190
Data wyd.: 2018

Dostępność: na magazynie

Cena: 34,40 zł
egz.

MYŚLI BENEDYKTA XVI NA KAŻDY DZIEŃ

MYŚLI BENEDYKTA XVI NA KAŻDY DZIEŃ
MYŚLI BENEDYKTA XVI NA KAŻDY DZIEŃ
Kolejny tomik z serii Myśli na każdy dzień. Tym razem drogowskazami w codziennym życiu są myśli papieża Benedykta XVI, dotykające najważniejszych punktów naszego życia: wiary, nadziei, miłości, rodziny, powołania, relacji do Boga, bliźniego i świata.
Wyjątkowa, wysmakowana edytorsko książka ilustrowana jest pięknymi nastrojowymi zdjęciami, a wybrane myśli pomogą nam lepiej przeżyć kolejny dzień. Doskonały pomysł na prezent!

ISBN: 978-83-8043-357-1
Okładka: twarda z gąbką
Wymiary: 120x167 mm
Ilość Stron: 288

Dostępność: na magazynie

Cena: 28,80 zł
egz.

MYŚLI NA KAŻDY DZIEŃ + DVD (FULTON J.SHEEN)

MYŚLI NA KAŻDY DZIEŃ + DVD (FULTON J.SHEEN)
MYŚLI NA KAŻDY DZIEŃ + DVD (FULTON J.SHEEN)
Przedstawiamy książkę „Myśli na każdy dzień”, będącą wyborem 366 cytatów arcybiskupa Fultona J. Sheena.

Myśli arcybiskupa Sheena, niezwykle trafne, zapadające w serce i uderzające swą aktualnością, cieszą się olbrzymią popularnością wśród polskich internautów. Wreszcie zostały zebrane w jedną publikację, która może stać się codziennym przewodnikiem po życiu i jednocześnie jest doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Do książki dołączona jest płyta DVD z przepięknym, jednogodzinnym filmem biograficznym pt. „Arcybiskup Fulton J. Sheen – sługa wszystkich” (z polskimi napisami).

Autor: abp Fulton J. Sheen
ISBN: 978-83-947075-2-1
Format: 15 x 14,5 cm
Oprawa: twarda
Liczba stron: 196
Rok wydania: 2018

Dostępność: na magazynie

Cena: 42,00 zł
egz.

PSALMY ZIEMI

PSALMY ZIEMI
PSALMY ZIEMI

Rozważania o tym, jak Bóg przemawia do nas poprzez przyrodęOd głębin oceanów aż po najdalsze galaktyki – cały wszechświat opowiada o wielkości i dobroci naszego Stwórcy.

Najnowsza książka Francine Rivers to zbiór rozważań na każdy tydzień roku o cudach otaczającej nas przyrody. Autorka licznych bestsellerów po raz pierwszy w swej pisarskiej karierze dzieli się tak osobistymi zapiskami i refleksjami. Zaprasza czytelników do wspólnego odkrywania Bożych tajemnic w skarbach natury i przekonuje, że świadome rozpoznawanie śladów obecności Boga w Jego stworzeniu może naprawdę zmienić nasze życie.

Każdemu rozważaniu towarzyszą zachwycające zdjęcia, cytaty z Pisma Świętego, inspirujące wskazówki i zachęta do modlitwy.

Francine Rivers jest autorką bestsellerowych powieści, wielokrotnie nagradzaną na świecie i w Polsce – m.in. Nagrodą Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS, a także Złotym Medalem Stowarzyszenia Wydawców Chrześcijańskich ECPA i prestiżową nagrodą RITA. Jej książki zostały przetłumaczone na kilkadziesiąt języków – wśród polskich czytelników szczególną popularnością cieszą się powieści takie jak Potęga miłości i Dziecko pokuty, a także fascynująca saga Rodowód Łaski o pięciu kobietach wymienionych w biblijnej genealogii Jezusa Chrystusa.

Autor: Francine Rivers
Format: 162 x 213 mm
Oprawa twarda
Ilość stron: 224

Dostępność: na magazynie

Cena: 42,00 zł
egz.

ROK POZYTYWNYCH ZMIAN DLA KOGOŚ WYJĄTKOWEGO SPIRALA

ROK POZYTYWNYCH ZMIAN DLA KOGOŚ WYJĄTKOWEGO SPIRALA
ROK POZYTYWNYCH ZMIAN DLA KOGOŚ WYJĄTKOWEGO SPIRALA
Niezwykła książka do postawienia na biurku, która sprawi, że każdy kolejny dzień będziesz zaczynać od motywującej myśli. Wystarczy przełożyć kartkę, by odkryć nową inspirację, która może odmienić całe twoje życie.

Subtelna i poprawiająca nastrój grafika będzie z pewnością oryginalną ozdobą oraz miłym i zaskakującym akcentem każdego poranka.

Spraw przyjemność sobie, a może przede wszystkim wyjątkowej dla ciebie osobie. Spraw komuś radość przez 365 dni niezależnie od roku. Możesz zacząć żyć pozytywnie w dowolnym dniu!

Autor: Jadwiga Stasica
Stron: 368
Format: 13,0 x 11,0 cm
ISBN: 978-83-7797-667-8
Oprawa: spiralowana
Typ produktu: Książka

Dostępność: na magazynie

Cena: 28,60 zł
egz.

SŁOWO GRECKIE NA KAŻDY DZIEŃ ROKU

SŁOWO GRECKIE NA KAŻDY DZIEŃ ROKU
SŁOWO GRECKIE NA KAŻDY DZIEŃ ROKU
Rozważania 366 kluczowych słów greckich z Nowego Testamentu

Słowa mają ogromne znaczenie! Używamy ich przecież każdego dnia. Są nośnikiem naszych myśli, uczuć, postaw, pomysłów, celów, radości, smutków – krótko mówiąc, wszystkiego. A skoro tak bardzo ważne są słowa, jakich używamy na co dzień, o ile większe znaczenie mają te zapisane w Piśmie świętym, pochodzące przecież od samego Boga i kryjące w sobie ogromne bogactwo. Dlatego tak ważne jest, abyśmy zrozumieli każde z nich, łącznie z delikatnymi różnicami, jakie kryją się za doborem znaczeń, którymi kierował się biblijny autor.

Celem powstania niniejszej książki było podzielenie się ze współczesnymi chrześcijanami bogactwem znaczenia greckich słów użytych w Nowym Testamencie. Autor, J.D. Watson, w trzystu sześćdziesięciu sześciu codziennych odsłonach, przekazuje czytelnikom to, co odkrył w czasie swoich osobistych studiów nad Bożym Słowem i prezentuje rozumienie kluczowych słów pochodzących z oryginalnego słownictwa Nowego Testamentu. Nie jest to jednak trudna lektura prezentująca definicje poszczególnych wyrazów, celem dodatkowym autora jest bowiem także zachęcenie czytelników, aby przesłanie słów nowotestamentowych zastosowali w swoim życiu. Dlatego też autor każdego dnia nie ogranicza się tylko do krótkiej analizy poszczególnych greckich słów, ale proponuje czytelnikom przemyślenie możliwości zastosowania ich w codziennym podążaniu za PANEM. Słowa Biblii są bowiem niezbędne nie tylko do pełnego zrozumienia jej przesłania, ale również bardzo przydatne w naszym codziennym życiu.

Wraz z autorem mamy nadzieję, że książka ta będzie wspaniałym środkiem do głębszego poznania Bożego Słowa, odkrycia jego piękna i bogactwa, a przez to do wzmocnienia każdego wierzącego i przybliżenia go do PANA naszego, Jezusa Chrystusa.

Autorzy: J.D. Watson
Wydanie: pierwsze
Data i miejsce wydania: Warszawa 2017
Tytuł oryginału: A Word for the Day
Format: 150 x 222 mm
Oprawa: miękka
Liczba stron: 400
Wydawca: Oficyna Wydawnicza VOCATIO
ISBN: 978-83-7829-225-8


Dostępność: na magazynie

Cena: 33,10 zł
egz.

SZUSTA RANO ADAM SZUSTAK - OPRAWA TWARDA

SZUSTA RANO ADAM SZUSTAK - OPRAWA TWARDA
SZUSTA RANO ADAM SZUSTAK - OPRAWA TWARDA

Dostępność: na magazynie

Cena: 43,20 zł
egz.

ŚWIĘCI NASZEJ WOLNOŚCI. MODLITWY ZA PRZYCZYNĄ POLSKICH ŚWIĘTYCH

ŚWIĘCI NASZEJ WOLNOŚCI. MODLITWY ZA PRZYCZYNĄ POLSKICH ŚWIĘTYCH
ŚWIĘCI NASZEJ WOLNOŚCI. MODLITWY ZA PRZYCZYNĄ POLSKICH ŚWIĘTYCH
Kult świętych i błogosławionych polega na wchodzeniu w modlitewną relację z nimi, a za ich pośrednictwem w relację z Panem Bogiem. Mamy prawo oczekiwać, że ci, których losy Opatrzność złączyła z polską ziemią, przez co stali się naszymi opiekunami, patronami i przewodnikami w wierze, będą szczególnie o nas pamiętali, wstawiając się za nami w niebie. Prośmy ich, aby opiekowali się naszymi bliskimi, wspierali nasze starania o lepsze życie i o realizację naszego dążenia do bycia świętymi.

W modlitewniku „Święci naszej wolności” znajdziemy wiele modlitw za przyczyną polskich świętych i błogosławionych, a także daty ich wspomnień liturgicznych. Zamieściliśmy ponadto wizerunki postaci, a także modlitwy, w tym litanie za ich przyczyną, pomagające lepiej wyrazić nasze dziękczynienia, prośby oraz intencje.

Autor: Hubert Wołącwiecz
Wydawnictwo JEDNOŚĆ Kielce 2018
ISBN: 978-83-8144-122-3
Stron: 160
Oprawa: twarda

Dostępność: na magazynie

Cena: 13,20 zł
egz.

Z MIŁOŚCIĄ PRZEZ CAŁE ŻYCIE SPIRALA

Z MIŁOŚCIĄ PRZEZ CAŁE ŻYCIE SPIRALA
Z MIŁOŚCIĄ PRZEZ CAŁE ŻYCIE SPIRALA
Książka na cały rok!
Czy jest coś piękniejszego niż przeżycie całego roku z miłością?


Miłość to skrzydło, które Bóg dał duszy, aby mogła się do Niego wznieść.
Michał Anioł Buonarotti

Pięknie ilustrowana książka z cytatami o miłości w spiralowanej oprawie zawiera specjalną stronę na wpisanie dedykacji. Ten wyjątkowy prezent może stać się ozdobą każdego biurka, stolika nocnego czy komody. I co niezwykle ważne: jest to książka wieczna, czyli nie jest związana z konkretnym rokiem.

Stron: 368
Format: 13,0 x 11,0 cm
ISBN: 978-83-7797-801-6
Oprawa: spiralowana
Typ produktu: Książka

Dostępność: na magazynie

Cena: 28,90 zł
egz.

ZNAJDŹ POKÓJ W ZGIEŁKU. MODLITWA PSALMAMI

ZNAJDŹ POKÓJ W ZGIEŁKU. MODLITWA PSALMAMI
ZNAJDŹ POKÓJ W ZGIEŁKU. MODLITWA PSALMAMI
W zgiełku codzienności modlitwa psalmami może przynosić pokój i ukojenie, dawać siłę, być kluczem do pokonywania trudności, niepewności i złości. Rozdziały niniejszej książki są jak zapalane kolejno lampy – spróbuj rozświetlić swoje życie w jego przełomowych i trudnych momentach, zatrzymując się nad wybranymi tekstami z Księgi Psalmów i rozważając je wraz z Autorem. Uzupełnieniem refleksji Autora i wypowiedzi ojców Kościoła są ryciny ze średniowiecznych psałterzy.

Autor: o. Fidelis Ruppert
Liczba stron: 232
Wymiary: 135x200
Oprawa: broszura
ISBN: 978-83-8065-025-1
Tłumacz: Kamil Markiewicz
Rok wydania: 2018
Wydanie: Pierwsze
Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj: Książka

Dostępność: na magazynie

Cena: 28,00 zł
egz.

ŻARTY DO KAZAŃ (I NIE TYLKO) NA KAŻDY DZIEŃ

ŻARTY DO KAZAŃ (I NIE TYLKO) NA KAŻDY DZIEŃ
ŻARTY DO KAZAŃ (I NIE TYLKO) NA KAŻDY DZIEŃ
Książka, na którą spoglądasz (bo nie wiem, czy ją trzymasz, czy leży przed tobą), jest codzienną dawką dowcipu znalezionego w necie lub zasłyszanego w zwykłych rozmowach, a opatrzonego komentarzem, którego celem jest naprowadzanie na dobro z dużej litery „D”.
Wierzę, że roztropne korzystanie z niniejszego zbioru pomoże zrozumieć niejedną prawdę biblijną i będzie pomocnym i radosnym przykładem w prowadzeniu innych do Boga poprzez dowcip.
Ks. Rafał Jarosiewicz

Do zakupu NOWOŚCI "Żarty do kazań.." otrzymasz GRATIS audiobook "Jezus Na stadionie" (Treści konferencji wygłoszonych podczas rekolekcji w Polsce roku 2013 wraz z Listem Benedykta XVI "Porta Fidei" otwierającym Rok Wiary)

Autor: O. John Baptist Bashobora
format: 12,5 cm x 14 cm
Lektor: Dariusz Kowalski
Nośnik: CD mp3
Oprawa: miękka
Wydanie: 2017
Wydawnictwo: Magdalena Plucner Dla Jezusa

Dostępność: na magazynie

Cena: 18,10 zł
egz.

365 DNI Z BRATEM ALBERTEM

365 DNI Z BRATEM ALBERTEM
365 DNI Z BRATEM ALBERTEM
Filozoficzne rozważania na każdy dzień roku, które przybliżą postać św. brata Alberta Chmielowskiego. Brat Albert, franciszkanin, ceniony malarz, człowiek, który wiele lat życia poświęcił biednym i odrzuconym, założyciel zgromadzenia sióstr albertynek i braci albertynów. Święty brat Albert jest patronem 2017 roku.


Rok wydania: 2017
Ilość stron: 392
Format: 105x175 mm
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7422-812-1

Dostępność: na zamówienie

Cena: 28,30 zł
egz.

40 ROZWAŻAŃ NA WIELKI POST

40 ROZWAŻAŃ NA WIELKI POST
40 ROZWAŻAŃ NA WIELKI POST
40 rozważań to drogowskaz wskazujący Słowo Boga kierowane do nas przez wszystkie dni Wielkiego Postu. Drogą jaką mamy do przebycia prowadzą nas tacy autorzy jak Danuta Piekarz, o. Tomasz M. Dąbek OSB, Krzysztof Gerc czy ks. Tomasz Pasławski oferując nam konkretną pomoc w podjęciu wielkopostnej refleksji opartej o Ewangelię.

Wielki Post to czas spojrzenia we własne serce z perspektywy słowa Bożego. Przeżywany w odpowiednim rytmie i z zaangażowaniem ma każdego chrześcijanina doprowadzić do owocnego i świadomego przeżycia wydarzeń paschalnych.

Format:120x180
Stron:190
ISBN:978-83-7580-533-8


Dostępność: na zamówienie

Cena: 19,10 zł
egz.

BŁOGOSŁAWIENI, KTÓRZY IDĄ ZA MNĄ

BŁOGOSŁAWIENI, KTÓRZY IDĄ ZA MNĄ
BŁOGOSŁAWIENI, KTÓRZY IDĄ ZA MNĄ
Święta Teresa z Ávila radziła: „Patrzcie na Ukrzyżowanego, a wszystko wyda wam się lekkie”.

Kiedy przechodzimy śladami drogi krzyżowej naszego Pana, doznajemy umocnienia na naszej drodze krzyża.
Im głębiej zanurzamy się w tajemnice Męki, tym mocniej doświadczamy radości Zmartwychwstania.
Szczęśliwi, którzy idą za Jezusem. Z Nim i w Nim odniosą zwycięstwo.

Autor: s. Bożena Maria Hanusiak
Oprawa: miękka
Ilość stron: 217
Format: 110 x 155 mm.
ISBN: 978-83-7482-799-7
Rok wydania: 2017

Dostępność: na zamówienie

Cena: 15,30 zł
egz.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony