Ciało i ducha ratować żywieniem

Wysyłka w: do 14 dni
Cena: 26,90 zł 26.90
ilość egz.
dodaj do przechowalni

"Ciało i ducha ratować żywieniem" to bestsellerowa książka dr Ewy Dąbrowskiej.

Autorka dzieli się swoimi poradami w zakresie zdrowego żywienia i stosowania jej autorskiej diety.

Niezdrowe odżywianie, stres i życie w biegu. Nic z tego nie wpływa pozytywnie na organizm. Choroby cywilizacyjne dotykają coraz większego grona osób, to bardzo poważny problem. "Ciało i ducha ratować żywieniem" to książka, która może odmienić punkt widzenia.

Znajdziemy w niej szereg praktycznych porad i informacji, które uświadomią, nam jak bardzo jedzenie wpływa na funkcjonowanie organizmu.

Autorka przedstawia główne problemy, z którymi możemy się spotkać przy dobieraniu odpowiedniej diety. Przeprowadzenie (oczywiście w odpowiedni i przemyślany sposób) gruntownego odtrucia organizmu zaowocuje szybkimi efektami w postaci lepszego samopoczucia i spadku wagi.

Dieta owocowo-warzywna dr Ewy Dąbrowskiej zyskała ostatnio ogromne rzesze zwolenników, jednak jej stosowanie musi być poprzedzone odpowiednim przygotowaniem.

W książce "Ciało i ducha ratować żywieniem" znajdujemy szczegółowe opisy diet, przepisów i kuracji leczniczych. Dowiemy się również, jaką dietę stosować przy konkretnych problemach zdrowotnych. Poznamy także sposoby na wspomaganie oczyszczania organizmu, tak aby jego zbawienne efekty były długotrwałe.

"Ciało i ducha ratować żywieniem" to poradnik, który z pewnością spodoba się wszystkim zainteresowanym zdrowym żywieniem.

Ewa Dąbrowska jest doktorem nauk medycznych i specjalistką w zakresie leczenia dietą chorób cywilizacyjnych. Autorka opracowała nowoczesną, odtruwającą organizm dietę, opartą na warzywach i owocach. Wydała również książki z przepisami i wskazówkami dotyczącymi przebiegu diety i jej przestrzegania.

Tytuł: Ciało i ducha ratować żywnieniem
Autor: Ewa Dąbrowska
Wydawnictwo Michalineum