Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość

DO CHRYSTUSA MIŁOSIERNEGO

DO CHRYSTUSA MIŁOSIERNEGO
DO CHRYSTUSA MIŁOSIERNEGO
Modlitwy zamieszczone w tym modlitewniku dotyczą oddania siebie, swojego życia, problemów i trosk Chrystusowi Miłosiernemu. Pozycja ta zawiera także kilka modlitw, które kierowała do Pana Jezusa św. Faustyna Kowalska.

Format: A6
Liczba stron: 32
Numer ISBN: 978-83-64762-60-4
Rok wydania: 2015

Chroń mnie

Chryste Miłosierny, chroń mnie w strapieniu, chroń mnie w smutku, chroń mnie w niebezpieczeństwie. Chryste mój Jedyny, Wszechmocny Panie, który sam nieraz doznałeś cierpienia i smutku, doświadczałeś go bowiem z ludzkiej nienawiści i chęci zemsty, ulituj się nade mną i nad całym moim grzesznym życiem. Ty jesteś Panem i władcą, Twoje jest wszystko, cokolwiek posiadam i cokolwiek posiadać będę.
Panie, Ty wiesz, jak czasem jest mi ciężko, jakich niekiedy doświadczam trudności i jak trudno jest mi w tym wszystkim widzieć Twoją boską dłoń i Twoje prowadzenie mnie ku wieczności. Panie, lękam się, choć doskonale rozumiem, że Ty nigdy mnie nie zostawisz, nawet gdybym daleko pobłądził i nie umiał już wrócić do Ciebie…

Dostępność: na magazynie

Cena: 3,80 zł
egz.

DROGA DO NIEBA - I KOMUNIA BIAŁE n.

DROGA DO NIEBA - I KOMUNIA BIAŁE n.
DROGA DO NIEBA - I KOMUNIA BIAŁE n.
Modlitewnik Droga do nieba pomaga już od kilku dziesięcioleci wiernym w przeżywaniu liturgicznych celebracji oraz prywatnych jak i publicznych nabożeństw. Bez wątpienia jest najpopularniejszym modlitewnikiem w Polsce.
Za popularnością modlitewnika przemawia prosty, czytelny układ modlitw i nabożeństw towarzyszący każdemu chrześcijaninowi w ciągu całego roku liturgicznego.
Modlitewnik Droga do Nieba to zbiór: modlitw w różnych intencjach, litanii, kilkudziesięciu nabożeństw w roku kościelnym, przygotowanie do godnego przeżycia każdego sakramentu, w sumie zbiór prawie tysiąca pieśni i modlitw.

Dostępność: na magazynie

Cena: 26,90 zł
egz.

DZIENNICZEK POCKET MIĘKKI FORMAT 105 X 165 MM

DZIENNICZEK POCKET  MIĘKKI FORMAT 105 X 165 MM
DZIENNICZEK POCKET MIĘKKI FORMAT 105 X 165 MM
Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej (MIĘKKA OKŁADKA)

autor: Św. s. M. Faustyna Kowalska
ilustr.: kolorowe zdjęcia
wydawnictwo: PROMIC
rok wyd.: 2014
ISBN: 978-83-7502-464-7
oprawa: miękka
format: 105 x 165 mm
liczba stron: 652

Dzienniczek zawiera osobiste zapiski siostry Faustyny, polskiej zakonnicy zmarłej w 1938 r., wizjonerki i mistyczki, której Jezus zlecił przekazanie światu orędzia o Bożym Miłosierdziu. Niezwykłe dzieło duchowe, zachwycające swą prostotą i mądrością. Kieruje ono do każdego z nas osobiste wezwanie do bezgranicznego zawierzenia Bogu, który jest „samym Miłosierdziem”.

Dostępność: na magazynie

Cena: 18,90 zł
egz.

GODZINKI DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

GODZINKI DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
GODZINKI DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Panie, okaż mi miłosierdzie swoje

Panie, okaż mi miłosierdzie swoje. Jezu, mój przyjacielu, wejrzyj na moje życie i okaż mi łaskę swego miłosierdzia. Wyzwól mnie od znęcania się nad sobą, od niedowiarstwa, że Ty wszystko możesz mi przebaczyć. Tak często wyrzucam sobie, że moje życie jest niedostatecznie dobre, że moja wiara nie jest głęboka, zamiast zwracać się do Twego miłosierdzia przy każdej takiej zwodniczej myśli. Niech mnie Twoja, Chryste, przebaczająca miłość ośmieli do zabiegania o większą wiarę.

Jezu, dawco łask miłosierdzia, niech wyleją się na mnie promienie Twego miłosierdzia. Niech zabiegam tylko o to, by cieszyć się z Tobą w chwale niebieskiej. Amen.

Format: A6
Liczba stron: 36

Dostępność: na magazynie

Cena: 3,80 zł
egz.

MÓDLMY SIĘ...DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

MÓDLMY SIĘ...DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
MÓDLMY SIĘ...DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
Módlmy się… Do Miłosierdzia Bożego

Modlitewnik przeznaczony dla czcicieli Miłosierdzia Bożego. Zawiera modlitwy do Miłosierdzia Bożego, a także fragmenty z „Dzienniczka” św. Faustyny.

Format: A6
Liczba stron: 32
Numer ISBN: 978-83-63602-25-3
Wydanie II
Rok wydania: 2013

Litania do Miłosierdzia Bożego
(modlitwa końcowa)

Boże, w którym Miłosierdzie jest niezgłębione, a skarby litości nieprzebrane, wejrzyj na nas łaskawie i pomnóż w nas Miłosierdzie Swoje, byśmy nigdy, w największych nawet trudnościach nie poddawali się rozpaczy, lecz zawsze ufnie zgadzali się z wolą Twoją, która jest samym Miłosierdziem. Przez Pana naszego, Jezusa Chrystusa, Króla Miłosierdzia, który z Tobą i z Duchem Świętym okazuje nam miłosierdzie teraz i na wieki wieków. Amen.

Dostępność: na magazynie

Cena: 3,80 zł
egz.

SIOSTRA FAUSTYNA.BIOGRAFIA ŚWIĘTEJ

SIOSTRA FAUSTYNA.BIOGRAFIA ŚWIĘTEJ
SIOSTRA FAUSTYNA.BIOGRAFIA ŚWIĘTEJ
Siostra Faustyna. Biografia Świętej

Oprawa twarda
Liczba stron: 360
Wydawnictwo: Znak

Oskarżano ją o histerię i fantazjowanie. Długo nikt nie wierzył, że ta prosta, niewykształcona dziewczyna została wybrana przez Jezusa na sekretarkę Bożego Miłosierdzia. Gdy doświadczała ciemności, czuła, że Bóg ją opuścił, że została zupełnie sama. Gdy widziała Jezusa, rozmawiała z Nim. Przygotujesz świat na ostateczne przyjście moje - powiedział jej. Ale nie ułatwiał wykonania wielkiej misji. Jak miała tego dokonać?

W mistycznych wizjach widziała i piekło, i swoją kanonizację. Kościół długo nie potrafił docenić wagi jej przesłania. Kult Bożego Miłosierdzia rozprzestrzenił się jednak na cały świat - tak jak chciał tego Jezus.

Efektem pasji dziennikarki i historyka jest jedyna tego typu biografia największej polskiej Świętej. Autorka odkrywa nieznane fakty z życia Siostry Faustyny i ujawnia tajemnice rozwoju kultu Miłosierdzia Bożego.

Dostępność: na magazynie

Cena: 28,00 zł
egz.

UFAM. ŚLADAMI SIOSTRY FAUSTYNY

UFAM. ŚLADAMI SIOSTRY FAUSTYNY
UFAM. ŚLADAMI SIOSTRY FAUSTYNY
Bogato ilustrowana książka „Ufam. Śladami Siostry Faustyny“ to kolejna pozycja w dorobku uznanego tandemu autorskiego: dziennikarza Grzegorza Górnego i fotografa Janusza Rosikonia. Tym razem stawiają oni sobie za cel prześledzenie życia największej mistyczki XX wieku na świecie oraz odpowiedzenie na pytanie, jak to się stało, że kult Bożego Miłosierdzia w bardzo krótkim czasie zdobył rzesze wiernych czcicieli na wszystkich kontynentach. Autorzy docierają do wszystkich miejsc, w których przebywała bohaterka książki (w Polsce i na Litwie), zbierając na jej temat unikalny materiał faktograficzny i fotograficzny. Rekonstruują też burzliwe dzieje kultu Bożego Miłosierdzia już po śmierci Siostry Faustyny – od obojętności hierarchii, poprzez zakaz Stolicy Apostolskiej, aż po pełną akceptację Watykanu. W rezultacie otrzymujemy książkę, która jest fascynującą opowieścią o intesywnym i spełnionym życiu duchowym w niespokojnym XX wieku.

Dostępność: na magazynie

Cena: 61,40 zł
egz.

365 REFLEKSJI O BOŻYM MIŁOSIERDZIU

365 REFLEKSJI O BOŻYM MIŁOSIERDZIU
365 REFLEKSJI O BOŻYM MIŁOSIERDZIU
„365 refleksji o Bożym miłosierdziu” to zachęta do codziennej, nieustającej adoracji słów Pisma Świętego i myśli głoszących Bożą miłość. Wsłuchanie się w nie jest najlepszym sposobem, by się otworzyć na łaskę płynącą z miłosiernego Serca Jezusa. Te krótkie rozważania są wspaniałym uzupełnieniem modlitwy każdego katolika przez okrągły rok. Stanowią one pomoc w drodze ku świętości. Wzbogacają życie duchowe, pozwalają pogłębić relację ze Stwórcą i zbliżają do tajemnicy Bożego miłosierdzia. Gorąco polecamy lekturę książki w praktyce codziennej modlitwy.

Autor: Jadwiga Zięba
ISBN: 978-83-7569-831-2
Oprawa: Twarda
Liczba stron: 408
Format: 120x180
Data wyd.: 2016
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael

Dostępność: na zamówienie

Cena: 29,90 zł
egz.

APOSTOŁOWIE BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

APOSTOŁOWIE BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
APOSTOŁOWIE BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Wydarzenia z życia św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II ukazane w tej książce lepiej pomagają dostrzec Boży plan zarówno wobec tych dwojga wielkich Apostołów Bożego Miłosierdzia, jak i krzewienia na cały świat orędzia o miłosiernej Miłości Boga. Pan Jezus najpierw wybrał na powiernicę swej wielkiej tajemnicy prostą, słabo wykształconą, ale wybitnie pobożną dziewczynę o znakomitej pamięci. Prawdami o Bożym Miłosierdziu zapisywał jej duszę niczym czystą tablicę, a ona wszystko to skrzętnie zapisała w Dzienniczku. Dzięki jej nieustępliwości i przy pomocy bł. ks. Michała Sopoćki powstał pierwszy obraz Jezusa Miłosiernego, zaczęto odmawiać Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Po Faustynie musiał już jednak przyjść ktoś o innej osobowości, wybitny teolog i wielki papież, który dokończy rozpoczęte przez nią dzieło - mocą swego urzędu potwierdzi prawdziwość orędzia, beatyfikuje i kanonizuje Sekretarkę Bożego Miłosierdzia, ustanowi święto Bożego Miłosierdzia, dokona aktu zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu, konsekruje łagiewnicką bazylikę, która stanie się światowym centrum Bożego Miłosierdzia. Dzieło św. Jana Pawła II kontynuują dziś z kolei jego następcy - Benedykt XVI i Franciszek, który ustanowił rok 2016 Rokiem Miłosierdzia.
O tym wszystkim opowiada fascynująco ta książka, używając piór wybitnego znawcy teologii Bożego Miłosierdzia ks. prof. Jana Machniaka oraz znakomitej publicystki Jolanty Sosnowskiej, a także fotografii mistrza Adama Bujaka.

Liczba stron: 168
Format: 205x250
Oprawa: twarda
ISBN: 978-83-7553-201-2

Dostępność: na zamówienie

Cena: 49,90 zł
egz.

CREDO ŚW.FAUSTYNY

CREDO ŚW.FAUSTYNY
CREDO ŚW.FAUSTYNY
Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat

Rok wydania: 2015
Ilość stron: 164
Format: 132 x 197mm
Oprawa: twarda

«Nasza wiara jest oparta na słowie, jakie Bóg kieruje do nas. Wierzymy w to, co mówi. Mistycy są wprowadzeni w realizm świata Bożego przy pomocy oka, a nie tylko ucha. Oni ten świat nawiedzają, obserwują i swymi zmysłami doświadczają. Św. Siostra Faustyna setki razy wchodziła w Boży świat i o tym z polecenia Boga pisała. Jej doświadczenia potwierdzają to, co Kościół zamknął w Składzie Apostolskim, jakim on żyje od IV wieku. Ta harmonia Dzienniczka z Wyznaniem wiary stanowi ważny dowód prawdziwości jej religijnych przeżyć. Warto z św. Faustyną odmówić Skład Apostolski».
ks. prof. Edward Staniek

Dostępność: na zamówienie

Cena: 23,70 zł
egz.

DZIENNICZEK - HI DIARIO duży tw.

DZIENNICZEK - HI DIARIO duży tw.
DZIENNICZEK - HI DIARIO duży tw.
Dzienniczek zawiera osobiste zapiski siostry Faustyny, polskiej zakonnicy zmarłej w 1938 r., wizjonerki i mistyczki, której Jezus zlecił przekazanie światu orędzia o Bożym Miłosierdziu. Niezwykłe dzieło duchowe, zachwycające swą prostotą i mądrością. Kieruje ono do każdego z nas osobiste wezwanie do bezgranicznego zawierzenia Bogu, który jest „samym Miłosierdziem”.

ISBN: 978-83-89731-13-5
liczba stron: 982

Dostępność: na zamówienie

Cena: 80,00 zł
egz.

DZIENNICZEK - HI DIARIO mały tw.

DZIENNICZEK - HI DIARIO mały tw.
DZIENNICZEK - HI DIARIO mały tw.
Dzienniczek zawiera osobiste zapiski siostry Faustyny, polskiej zakonnicy zmarłej w 1938 r., wizjonerki i mistyczki, której Jezus zlecił przekazanie światu orędzia o Bożym Miłosierdziu. Niezwykłe dzieło duchowe, zachwycające swą prostotą i mądrością. Kieruje ono do każdego z nas osobiste wezwanie do bezgranicznego zawierzenia Bogu, który jest „samym Miłosierdziem”.

ISBN: 1-59614-110-7
liczba stron: 728

Dostępność: na zamówienie

Cena: 60,00 zł
egz.

DZIENNICZEK -AN DIARY duży tw.

DZIENNICZEK -AN DIARY duży tw.
DZIENNICZEK -AN DIARY duży tw.
Dzienniczek zawiera osobiste zapiski siostry Faustyny, polskiej zakonnicy zmarłej w 1938 r., wizjonerki i mistyczki, której Jezus zlecił przekazanie światu orędzia o Bożym Miłosierdziu. Niezwykłe dzieło duchowe, zachwycające swą prostotą i mądrością. Kieruje ono do każdego z nas osobiste wezwanie do bezgranicznego zawierzenia Bogu, który jest „samym Miłosierdziem”.

ISBN: 978-83-89731-04-3
liczba stron: 728

Dostępność: na zamówienie

Cena: 80,00 zł
egz.

DZIENNICZEK -AN DIARY mały tw.

DZIENNICZEK -AN DIARY mały tw.
DZIENNICZEK -AN DIARY mały tw.
Dzienniczek zawiera osobiste zapiski siostry Faustyny, polskiej zakonnicy zmarłej w 1938 r., wizjonerki i mistyczki, której Jezus zlecił przekazanie światu orędzia o Bożym Miłosierdziu. Niezwykłe dzieło duchowe, zachwycające swą prostotą i mądrością. Kieruje ono do każdego z nas osobiste wezwanie do bezgranicznego zawierzenia Bogu, który jest „samym Miłosierdziem”.

ISBN: 1-59614-110-7
liczba stron: 728

Dostępność: na zamówienie

Cena: 60,00 zł
egz.

DZIENNICZEK MIĘKKA OPRAWA FORMAT 144 X 205 MM

DZIENNICZEK MIĘKKA OPRAWA FORMAT 144 X 205 MM
DZIENNICZEK MIĘKKA OPRAWA FORMAT 144 X 205 MM
Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej (MIĘKKA)

autor: Św. s. M. Faustyna Kowalska
ilustr.: kolorowe zdjęcia
wydawnictwo: PROMIC
rok wyd.: 2014
ISBN: 978-83-7502-455-5
oprawa: miękka
format: 144 x 205 mm
liczba stron: 552

Dzienniczek zawiera osobiste zapiski siostry Faustyny, polskiej zakonnicy zmarłej w 1938 r., wizjonerki i mistyczki, której Jezus zlecił przekazanie światu orędzia o Bożym Miłosierdziu. Niezwykłe dzieło duchowe, zachwycające swą prostotą i mądrością. Kieruje ono do każdego z nas osobiste wezwanie do bezgranicznego zawierzenia Bogu, który jest „samym Miłosierdziem”.

Dostępność: na zamówienie

Cena: 26,50 zł
egz.

DZIENNICZEK POCKET TWARDY FORMAT 115 X 170 MM

DZIENNICZEK POCKET TWARDY FORMAT 115 X 170 MM
DZIENNICZEK POCKET TWARDY FORMAT 115 X 170 MM
Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej (TWARDA)

autor: Św. s. M. Faustyna Kowalska
ilustr.: kolorowe zdjęcia
wydawnictwo: PROMIC
rok wyd.: 2014
ISBN: 978-83-7502-518-7
oprawa: twarda
format: 115 x 170 mm
liczba stron: 652

Dzienniczek zawiera osobiste zapiski siostry Faustyny, polskiej zakonnicy zmarłej w 1938 r., wizjonerki i mistyczki, której Jezus zlecił przekazanie światu orędzia o Bożym Miłosierdziu. Niezwykłe dzieło duchowe, zachwycające swą prostotą i mądrością. Kieruje ono do każdego z nas osobiste wezwanie do bezgranicznego zawierzenia Bogu, który jest „samym Miłosierdziem”.

Dostępność: na zamówienie

Cena: 23,50 zł
egz.

DZIENNICZEK TWARDA OPRAWA FORMAT 145 X 205 MM

DZIENNICZEK TWARDA OPRAWA FORMAT 145 X 205 MM
DZIENNICZEK TWARDA OPRAWA FORMAT 145 X 205 MM
Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej (TWARDA)

autor: Św. s. M. Faustyna Kowalska
ilustr.: kolorowe zdjęcia
wydawnictwo: PROMIC
rok wyd.: 2014
ISBN: 978-83-7502-454-8
oprawa: twarda
format: 150 x 210 mm
liczba stron: 552

Dzienniczek zawiera osobiste zapiski siostry Faustyny, polskiej zakonnicy zmarłej w 1938 r., wizjonerki i mistyczki, której Jezus zlecił przekazanie światu orędzia o Bożym Miłosierdziu. Niezwykłe dzieło duchowe, zachwycające swą prostotą i mądrością. Kieruje ono do każdego z nas osobiste wezwanie do bezgranicznego zawierzenia Bogu, który jest „samym Miłosierdziem”.

Dostępność: na zamówienie

Cena: 32,80 zł
egz.

JAN PAWEŁ II O BOŻYM MIŁOSIERDZIU I ŚW. FAUSTYNIE

JAN PAWEŁ II O BOŻYM MIŁOSIERDZIU I ŚW. FAUSTYNIE
JAN PAWEŁ II O BOŻYM MIŁOSIERDZIU I ŚW. FAUSTYNIE
Jan Paweł II o Miłosierdziu Bożym i św. Faustynie to niezwykła propozycja spotkania ze spuścizną Apostoła Miłosierdzia naszych czasów, przypominającego nam, tak jak św. Faustyna Kowalska, że tylko w Bożym Miłosierdziu człowiek znajdzie ukojenie wszelkich lęków i niepokojów codzienności oraz światło nadziei.

Format: 145x205
Stron :88
ISBN: 978-83-7580-002-9

Dostępność: na zamówienie

Cena: 11,50 zł
egz.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony