Kalendarze i terminarze

365 MYŚLI NA DZIEŃ DOBRY -SPIRALA

Takiej książki jeszcze nie było! Jeśli masz problem i nie wiesz czym sprawić przyjemność zarówno sobie, jak i drogiej ci osobie, ta propozycja jest właśnie dla ciebie. Kolorowo ilustrowana książka w spiralowanej oprawie zawierająca specjalną stronę na wpisanie dedykacji, posiada tekturową podstawkę, umożliwiającą jej umieszczenie na biurku zarówno w domu jak i w pracy.
Przekładając kartkę każdego dnia, ciesz się dobrą myślą i tak każdego roku. Niezależnie od roku!

ISBN: 978-83-7797-295-3

Z MIŁOŚCIĄ PRZEZ CAŁE ŻYCIE SPIRALA

Książka na cały rok!
Czy jest coś piękniejszego niż przeżycie całego roku z miłością?

Miłość to skrzydło, które Bóg dał duszy, aby mogła się do Niego wznieść.
Michał Anioł Buonarotti

Pięknie ilustrowana książka z cytatami o miłości w spiralowanej oprawie zawiera specjalną stronę na wpisanie dedykacji. Ten wyjątkowy prezent może stać się ozdobą każdego biurka, stolika nocnego czy komody. I co niezwykle ważne: jest to książka wieczna, czyli nie jest związana z konkretnym rokiem.

ISBN: 978-83-7797-801-6

ROK POZYTYWNYCH ZMIAN DLA KOGOŚ WYJĄTKOWEGO SPIRALA

Niezwykła książka do postawienia na biurku, która sprawi, że każdy kolejny dzień będziesz zaczynać od motywującej myśli. Wystarczy przełożyć kartkę, by odkryć nową inspirację, która może odmienić całe twoje życie.

Subtelna i poprawiająca nastrój grafika będzie z pewnością oryginalną ozdobą oraz miłym i zaskakującym akcentem każdego poranka.

Spraw przyjemność sobie, a może przede wszystkim wyjątkowej dla ciebie osobie. Spraw komuś radość przez 365 dni niezależnie od roku. Możesz zacząć żyć pozytywnie w dowolnym dniu!

Autor: Jadwiga Stasica
ISBN: 978-83-7797-667-8

TERMINARZ A5 LUX ZŁOCONY - BRĄZOWY

Terminarz na rok 2017, papier chamois, druk wnętrza w dwóch kolorach, perforowane narożniki kartek, tasiemka, każdy dzień na oddzielnej stronie, imieniny, święta, patron dnia, informacja o liturgii dnia, wschód-zachód słońca, fazy księżyca, myśl na każdy dzień, terminarz spotkań, miejsce na notatki, skrócone kalendarium miesiąca bieżącego, miejsce na adresy i telefony.

Wymiary (cm): 14,50 x 20,50
Waga (kg): 0,48 kg

TERMINARZ B6 LUX ZŁOCONY Z ZAPINKĄ - BRĄZOWY

Wymiary (cm): 11,00 x 16,50
Waga (kg): 0,3 kg

TERMINARZ A5 LUX ZŁOCONY - ZIELONY

NIECH BĘDZIE W TOBIE POKÓJ ŁĄK. ROZWAŻANIA NA KAŻDY DZIEŃ

Prezentowana pozycja zabiera czytelnika w niezwykłą, 365-dniową podróż z dziedzictwem pozostawionym przez charyzmatycznego kapłana, zmarłego w 2017 r. ks. Mieczysława Malińskiego.

Książka zawiera rozważania ks. Mieczysława na każdy dzień roku. Są to fragmenty jego kazań w znacznej większości nigdy wcześniej niepublikowane. Poruszają bardzo ważne tematy życia codziennego, przedstawione w sposób niezwykle odważny, z charakterystyczną chropowatością języka mówionego, przez co bardziej zapadają w serce. Całość ubogacają liczne zdjęcia ks. Malińskiego, ilustrujące cały okres jego 68-letniej działalności duszpasterskiej.

Autor: ks. Mieczysław Maliński

ROK ZE ŚWIĘTYMI. MEDYTACJE NA WSPOMNIENIA LITURGICZNE

Książka zawiera podstawowe informacje oraz ciekawostki o wybranych świętych i błogosławionych na każdy dzień roku, opatrzone dodatkowo bogactwem cytatów z ich myśli. Przeznaczona jest zarówno dla księży jako pomoc homiletyczna, jak i dla wiernych chcących dowiedzieć się czegoś o swoim patronie. Z uwagi na tych ostatnich zawartość i jej układ podporządkowane są przede wszystkim polskiej tradycji, tak w kwestii wyboru danego wspomnienia liturgicznego spośród kilku przypadających na dzień, jak i przypisania ich do konkretnych dat. Orientację w treści ułatwia alfabetyczny wykaz postaci świętych.

Stan produktu: Nowy
autor: Ks. Andrzej Zwoliński
format: B5
stron: 432
ISBN: 978-83-64451-55-3
rok wydania: 2017
oprawa: miękka

TERMINARZ A5 PRINT - CZERWONY

Wymiary (cm): 14,50 x 20,50
Waga (kg): 0,48 kg

TERMINARZ A5 PRINT - GRANATOWY

TERMINARZ A5 PRINT - ZIELONY

TERMINARZ A5 MADRID - CZARNY

TERMINARZ A5 MADRID - BORDOWY

TERMINARZ A5 WKŁADKA ZŁOCONA

*TERMINARZ A5 FLEX Z GUMKĄ - BRĄZOWY

PSALMY ZIEMI

Rozważania o tym, jak Bóg przemawia do nas poprzez przyrodę

Od głębin oceanów aż po najdalsze galaktyki – cały wszechświat opowiada o wielkości i dobroci naszego Stwórcy.

Najnowsza książka Francine Rivers to zbiór rozważań na każdy tydzień roku o cudach otaczającej nas przyrody. Autorka licznych bestsellerów po raz pierwszy w swej pisarskiej karierze dzieli się tak osobistymi zapiskami i refleksjami. Zaprasza czytelników do wspólnego odkrywania Bożych tajemnic w skarbach natury i przekonuje, że świadome rozpoznawanie śladów obecności Boga w Jego stworzeniu może naprawdę zmienić nasze życie.

Każdemu rozważaniu towarzyszą zachwycające zdjęcia, cytaty z Pisma Świętego, inspirujące wskazówki i zachęta do modlitwy.

Francine Rivers jest autorką bestsellerowych powieści, wielokrotnie nagradzaną na świecie i w Polsce – m.in. Nagrodą Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS, a także Złotym Medalem Stowarzyszenia Wydawców Chrześcijańskich ECPA i prestiżową nagrodą RITA. Jej książki zostały przetłumaczone na kilkadziesiąt języków – wśród polskich czytelników szczególną popularnością cieszą się powieści takie jak Potęga miłości i Dziecko pokuty, a także fascynująca saga Rodowód Łaski o pięciu kobietach wymienionych w biblijnej genealogii Jezusa Chrystusa.

Autor: Francine Rivers
Oprawa twarda