Nasz sklep internetowy jest miejscem, gdzie kupisz artykuły na chrzest. Jak wierzą katolicy, ten kluczowy sakrament oczyszcza z grzechów i pozwala stać się członkiem Kościoła. Dlatego związana jest z nim bogata symbolika, wyrażana m.in. przez wyjątkowe przedmioty. Akcesoria do chrzcin obejmują świece, szatki, koszulki czy kartki. Wszystkie tego typu przedmioty znajdziesz u nas, a dodatkowo możesz mieć pewność, że będą one eleganckie. To znakomita propozycja dla rodziców czy innych członków rodziny dziecka. Zachęcamy do kupowania!

Najlepsze artykuły na chrzest

Klientom szczególnie polecamy białe świece, które stanowią nieodłączną część uroczystości. Tego typu artykuł na chrzest symbolizuje światło i wiarę. Do wyboru są różnorodne warianty zdobione m.in. motywami roślinnymi, krzyżem czy aniołkami. Sprzedajemy także piękne białe koszulki ze złotym haftem oraz innego rodzaju akcesoria do chrzcin, np. okapniki czy profitki. Warto również sięgnąć po klasyczne obrazki z interesującymi grafikami sakralnymi albo srebrne pamiątki w różnym kształtach, które będą wyjątkowym podarkiem dla dziecka.

ANIOŁEK DouDou DO PRZYTULANIA (DRUK) BEŻOWY ANIOŁEK DouDou DO PRZYTULANIA (DRUK) BEŻOWY
zobacz więcej
ANIOŁEK DouDou DO PRZYTULANIA (DRUK) NIEBIESKI ANIOŁEK DouDou DO PRZYTULANIA (DRUK) NIEBIESKI
zobacz więcej