Święta i okazje

CHUSTECZKI KOMUNIA BATYST.

Biała chusteczka Komunijna. Rozmiar: 27 x 27 cm.

CHWALCIE PANA-I KOM BORDOWA

Chwalcie Pana jest modlitewnikiem diecezji Bielsko-Żywieckiej. Kolor- bordowy.

Tytuł: CHwalcie Pana. Modlitewnik DIecezji BIelsko-Żywieckiej
Autor: Góra, Piotr
Wydawnictwo: DZIEDZICTWO ŚWIĘTEGO JANA SARKANDRA
Firma wydawnicza: Stowarzyszenie DZIEDZICTWO ŚWIĘTEGO JANA SARKANDRA
Miejscowość wydania: Cieszyn
Język: polski
Data wydania: 25 marca 2017
Szerokość: 1485 mm
Wysokość: 105 mm
Głębokość: 20 mm

CHWALCIE PANA-I KOM.BIAŁA.

Chwalcie Pana jest modlitewnikiem diecezji Bielsko-Żywieckiej. Kolor- biały.

Tytuł: CHwalcie Pana. Modlitewnik DIecezji BIelsko-Żywieckiej
Autor: Góra, Piotr
Wydawnictwo: DZIEDZICTWO ŚWIĘTEGO JANA SARKANDRA
Firma wydawnicza: Stowarzyszenie DZIEDZICTWO ŚWIĘTEGO JANA SARKANDRA
Miejscowość wydania: Cieszyn
Język: polski
Data wydania: 25 marca 2017
Szerokość: 1485 mm
Wysokość: 105 mm
Głębokość: 20 mm

CINGULUM I KOMUNIA Z FRĘDZLAMI

Żółte Cingulum z pozłacanymi frędzlami.

CO BÓG ZŁĄCZYŁ...- PAMIĄTKA SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA

Doskonały upominek z okazji zawarcia sakramentu małżeństwa. Można tu wpisać ważne daty, refleksje i życzenia. Nie brakuje też stron przeznaczonych na wklejenie fotografii. Książka może być miłym dodatkiem do życzeń.

Ilość stron: 24 str.,

CUDA ŚWIĘTEGO JÓZEFA. CZ.2 ŚWIADECTWA I AKTY ZAWIERZENIA

CUDA ŚWIĘTEGO JÓZEFA. CZ.2  ŚWIADECTWA I AKTY ZAWIERZENIA
CUDA ŚWIĘTEGO JÓZEFA. CZ.2 ŚWIADECTWA I AKTY ZAWIERZENIA
Z powstaniem kaliskiego obrazu św. Józefa wiąże się niezwykła historia. Niejaki Stobienia, złożony ciężką chorobą, cierpiał bardzo i nie mając już żadnej nadziei, prosił Boga o zakończenie cierpień. Zwrócił się do św. Józefa, patrona dobrej śmierci. Następnej nocy przyszedł do niego sędziwy starzec, w którym mężczyzna rozpoznał właśnie św. Józefa. Przybysz powiedział do chorego: "Wyzdrowiejesz, gdy każesz namalować́ obraz Świętej Rodziny z napisem «Idźcie do Józefa» i ofiarujesz go kolegiacie kaliskiej". Chory wypełnił ten nakaz. W chwili gdy ujrzał namalowany wizerunek i ucałował go, został całkowicie uzdrowiony. Obraz umieszczono w kolegiacie, a przybywający do niej wierni doznawali od samego początku różnych łask i cudów za wstawiennictwem św. Józefa.

Druga część Cudów Świętego Józefa zawiera ponad siedemdziesiąt świadectw i kilkadziesiąt podziękowań, w których wierni z całego kraju wyrazili wdzięczność za rozmaite cudowne wydarzenia, jakie spotkały ich dzięki wstawiennictwu oblubieńca Matki Bożej. Opisane historie pokazują, że nie ma takich trudności, z których Pan Bóg nie mógłby wyprowadzić człowieka.

Do świadectw i podziękowań dołączono także akty zawierzenia. Pozwalają one jeszcze wyraźniej dostrzec, jak wspaniałego orędownika otrzymali ludzie w osobie św. Józefa.

wydanie: pierwsze
data wydania: październik 2016 »
ISBN: 978-83-277-1247-9
stron: 256
format: 124x194 mm
oprawa: twarda

CZEKOLADA BÓG ZAPŁAĆ

DLA MALUCHA. MOJA BIBLIA, MÓJ ALBUM, MOJE MODLITWY

Nie macie pomysłu, jak najlepiej uczcić narodzenie dziecka? Mamy dla was coś wyjątkowo uroczego i niepowtarzalnego. Trzy książeczki zapakowane w ozdobne pudełko pod wspólną nazwą „Dla malucha”. To prezent najlepszy z możliwych, który będzie dziecku towarzyszył przez kilka pierwszych lat życia. W skład proponowanego przez nas zestawu wchodzą książeczki: „Moja Biblia”, dzięki której dziecko zapozna się z najbardziej rozpoznawalnymi opowieściami biblijnymi ze Starego i Nowego Testamentu; „Mój album”, gdzie rodzice będą mogli upamiętnić najważniejsze momenty z pierwszych miesięcy życia swojej latorośli; „Moje modlitwy”, ucząca Modlitwy Pańskiej i modlitw płynących wprost z maleńkiego serca. Atuty wydawnictwa to piękna szata graficzna i przystępny dla dziecka język.

Liczba stron:
- Moja Biblia: 62
- Mój album: 30
- Moje modlitwy: 46

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Stron: 62 + 30 + 46
ISBN: 978-83-7424-937-9

DROGA DO NIEBA - I KOMUNIA BIAŁE n.

Modlitewnik Droga do nieba pomaga już od kilku dziesięcioleci wiernym w przeżywaniu liturgicznych celebracji oraz prywatnych jak i publicznych nabożeństw. Bez wątpienia jest najpopularniejszym modlitewnikiem w Polsce.
Za popularnością modlitewnika przemawia prosty, czytelny układ modlitw i nabożeństw towarzyszący każdemu chrześcijaninowi w ciągu całego roku liturgicznego.
Modlitewnik Droga do Nieba to zbiór: modlitw w różnych intencjach, litanii, kilkudziesięciu nabożeństw w roku kościelnym, przygotowanie do godnego przeżycia każdego sakramentu, w sumie zbiór prawie tysiąca pieśni i modlitw.

DROGA DO NIEBA - I KOMUNIA CZARNE n.

DROGA KRZYŻOWA - KSIĄŻECZKA DUŻA .

Ładna, ilustrowana książeczka z opisami do 15 stacji drogi krzyżowej.

Liczba strona: 30
Wydawca: Hurtownia Misericordia
ISBN: 201000128855

DROGA KRZYŻOWA -NAKLEJANKI 25szt

pacz

DROGA KRZYŻOWA PŁASKORZEŹBA - DREWNO. (22138)

Komplet precyzyjnie wykonanych w drewnie lipowym 14 Stacji Drogi Krzyżowej.

Wymiary:
Wysokosć: 17 cm
Szerokośc: 10 cm

3 098,20 zł

DROGA KRZYŻOWA ZE ŚWIĘTYMI

Cztery rozważania drogi krzyżowej inspirowane życiem świętych i błogosławionych. Drogę krzyżową dla dzieci ilustrują cytaty z pism Małej Tereski, czyli św. Teresy z Lisieux, dla młodzieży – bł. Chiary Badano, dla małżeństw – błogosławionych Marii i Alojzego Quatrocchi. Czwarte rozważanie wprowadza w krąg myśli św. Brata Alberta Chmielowskiego. Rozważania można wykorzystać przygotowując nabożeństwa drogi krzyżowej w parafiach i wspólnotach, podczas Wielkiego Postu, rekolekcji lub dni skupienia.

Ilość stron: 68 str.
Autor: Agnieszka Wygoda