Rok liturgiczny obfituje w wiele wspaniałych, a czasem podniosłych świąt i okazji. Warto przygotować się na nie nie tylko duchowo. Przeżywanie ważnych uroczystości wiąże się także z odpowiednim nastrojem czy wystrojem wnętrza, które pozwoli na ukierunkowanie ducha na właściwe tory. Z tego względu proponujemy dewocjonalia świąteczne. Z pewnością staną się miłym dodatkiem nie tylko w czasie najważniejszych świąt chrześcijańskich.

MATKA BOŻA KRÓLOWA ŚWIATA 140CM BIAŁY (600)

Figura żywiczna Matki Bożej Królowej Świata o wysokości 140 cm w kolorze białym.

Figura sakralna wykonana z trwałej żywicy, pomalowana farbami wysokiej jakości. Figura może być wystawiona wewnątrz kościołów, salek, kaplic, kapliczek, domów jak i na zewnątrz (należy trzymać figurę pod zadaszeniem) . Istnieje możliwość wykonania figury z dodatkowym lakierem zabezpieczającym przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi- taką figurę można wystawić bez zadaszenia. Lakier zabezpieczający nadaje figurze połysk.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 150 zł

UWAGA! WYBRANA FIGURA JEST W KOLORZE BIAŁYM – ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA WIZERUNEK WYBRANEJ FIGURY, KOLOR POKAZANY JEST NA ZDJĘCIU PO PRAWEJ STRONIE.

3 425,10 zł

MATKA BOŻA KRÓLOWA ŚWIATA 140CM ZŁOTY (600)

Figura żywiczna Matki Bożej Królowej Świata o wysokości 140 cm w kolorze złotym.

3 378,90 zł

MATKA BOŻA LOURDES 160CM ZŁOTY (500)

Figura żywiczna Matki Bożej Fatimskiej o wysokości 160 cm w kolorze złotym.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 180 zł

UWAGA! WYBRANA FIGURA JEST W KOLORZE ZŁOTYM – ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA WIZERUNEK WYBRANEJ FIGURY, KOLOR POKAZANY JEST NA ZDJĘCIU PO PRAWEJ STRONIE.

3 366,50 zł

MATKA BOŻA LOURDES 160CM WŁOSKIE ZŁOTO (500)

Figura żywiczna Matki Bożej Fatimskiej o wysokości 160 cm w kolorze włoskiego złota.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 180 zł

UWAGA! WYBRANA FIGURA JEST W KOLORZE WŁOSKIEGO ZŁOTA – ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA WIZERUNEK WYBRANEJ FIGURY, KOLOR POKAZANY JEST NA ZDJĘCIU PO PRAWEJ STRONIE.

3 366,50 zł

MATKA BOŻA LOURDES 160CM SREBRNY (500)

Figura żywiczna Matki Bożej Fatimskiej o wysokości 160 cm w kolorze srebrnym.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 180 zł

UWAGA! WYBRANA FIGURA JEST W KOLORZE SREBRNYM – ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA WIZERUNEK WYBRANEJ FIGURY, KOLOR POKAZANY JEST NA ZDJĘCIU PO PRAWEJ STRONIE.

3 366,50 zł

MATKA BOŻA LOURDES 160CM DREWNO (500)

Figura żywiczna Matki Bożej Fatimskiej o wysokości 160 cm w kolorze drewna.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 180 zł

UWAGA! WYBRANA FIGURA JEST W KOLORZE DREWNA – ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA WIZERUNEK WYBRANEJ FIGURY, KOLOR POKAZANY JEST NA ZDJĘCIU PO PRAWEJ STRONIE.

3 366,50 zł

MATKA BOŻA LOURDES 160CM BIAŁY (500)

Figura żywiczna Matki Bożej Fatimskiej o wysokości 160 cm w kolorze białym.

3 366,50 zł

STRAŻ RZYMSKA PRZY GROBIE (ŻOŁNIERZ LEWY) 140CM KOLOR (197)

Figura żywiczna starż rzymska przy grobie: Żołnierz Lewy o wysokości 140 cm kolorowa.

3 351,60 zł

MATKA BOŻA FATIMSKA 165CM BIAŁY (550)

Figura żywiczna Matki Bożej Fatimskiej o wysokości 165 cm w kolorze białym.

3 263,70 zł

MATKA BOŻA FATIMSKA 165CM ZŁOTY (550)

Figura żywiczna Matki Bożej Fatimskiej o wysokości 165 cm w kolorze złotym.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 110 zł

3 263,70 zł

MATKA BOŻA FATIMSKA 165CM WŁOSKIE ZŁOTO (550)

Figura żywiczna Matki Bożej Fatimskiej o wysokości 165 cm w kolorze włoskiego złota.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 110 zł

3 263,70 zł

MATKA BOŻA FATIMSKA 165CM SREBRNY (550)

Figura żywiczna Matki Bożej Fatimskiej o wysokości 165 cm w kolorze srebrnym.

Dodatkowa opłata lakierowania + 110 zł.

3 263,70 zł

MATKA BOŻA FATIMSKA 165CM DREWNO (550)

Figura żywiczna Matki Bożej Fatimskiej o wysokości 165 cm w kolorze drewna.

3 263,70 zł

MATKA BOŻA KRÓLOWA ŚWIATA 140CM WŁOSKIE ZŁOTO (600)

Figura żywiczna Matki Bożej Królowej Świata o wysokości 140 cm w kolorze włoskiego złota.

3 263,70 zł

MATKA BOŻA KRÓLOWA ŚWIATA 140CM SREBRNY (600)

Figura żywiczna Matki Bożej Królowej Świata o wysokości 140 cm w kolorze srebrnym.

3 263,70 zł

MATKA BOŻA KRÓLOWA ŚWIATA 140CM DREWNO (600)

Figura żywiczna Matki Bożej Królowej Świata o wysokości 140 cm w kolorze drewna.

3 263,70 zł

CHRYSTUS DO GROBU 180CM KOLOR (200)

Chrystus do Grobu figura żywiczna o wysokości 180 cm kolorowa.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – ustalane indywidualnie

3 255,80 zł

Znajdziesz u nas dewocjonalia na każdą okazję — tę mniejszą jak i większą. Proponujemy akcesoria na święta, uroczystości, a także Chrzty i Komunie Święte. Wśród produktów wybierzesz prezenty dla siebie oraz swoich bliskich — świece, figurki czy gry i książki dla młodszych, a także starszych.

Nasza oferta to nie tylko upominki — zaopatrzysz się w świąteczne artykuły liturgiczne dla księży, ministrantów czy świeckich. Oferowane przez nas produkty zwykl znajdziesz w kilku wariantach. Stawiamy na najwyższą jakość materiałów, z których są wykonane. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, pomożemy!