WITAJ, NOWY DNIU!

Dostępność: na zamówienie
Wysyłka w: do 14 dni
Cena: 29,00 zł 29.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

"Żyjemy w świecie nadmiaru słów. Za dużo między nami tych, które niszczą i ranią. Tym bardziej jesteśmy spragnieni takich, które motywują do dobrego życia, które dają nadzieję i budują. Takie są właśnie słowa księdza Antoniego. Inspirowane Ewangelią lub świadectwami świętych są jak łyk porannej kawy dla duszy. Pobudzają do pięknego życia. Przypominają słowa anioła z wiersza Miłosza: „Zaraz dzień, jeszcze jeden, zrób co możesz”."

 Ks. Tomasz Jaklewicz, proboszcz parafii Najświętszych Imion Jezusa i Maryi w Katowicach, dziennikarz

 

"Te teksty warto przeczytać i później także do nich wracać, zgodnie z zasadą „repetitio mater studiorum est”. Twórca tych spostrzeżeń, a tak naprawdę – obrazów malowanych słowem, daje konkretne rady. Są one doskonałym bodźcem do dobrego życia, zwłaszcza do życia Ewangelią na co dzień. A zatem warto tę książkę przeczytać i zgłębiać. Gorąco polecam!"

Bogusław M. Grzegorzewski, kardiolog

 

"Ostrzegam: słuchanie/czytanie księdza Antoniego może być przyczyną wielu poważnych i długich rozmyślań. I zmian mentalnych, czasem nieodwracalnych. Z przekonaniem zalecałbym jednak podjęcie tego ryzyka…"

Jarosław Krajewski, Radio Katowice, redakcja w Bielsku-Białej

 

 

Ksiądz Antoni Młoczek, proboszcz katedry św. Mikołaja w Bielsku-Białej. Pochodzi z Katowic. Absolwent VI LO im. Jana Długosza, Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego i Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie. Od 1990 roku związany z Bielskiem-Białą, gdzie pełnił posługę wikariusza w parafiach Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Maksymiliana, będąc równocześnie katechetą w Technikum Budowlanym i w I LO im. Mikołaja Kopernika. Był proboszczem parafii św. Marcina w Ochabach, parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Czechowicach-Dziedzicach, a obecnie czuwa nad parafią katedralną. W pierwszej uczył się współpracy i kreatywności, w drugiej cierpliwości, a w trzeciej pokory uczy się po chwilę obecną. Pasjonat gór, biegania, nart, a ostatnio jazdy na rowerze. Wśród wielu biegów długodystansowych, w których wziął udział, najbardziej ceni półmaraton Kilimandżaro. Ma głowę pełną pomysłów. Czasem jednak lubi się zatrzymać i pozostać w skupieniu…

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony