PRZENOŚNY SYSTEM NAGŁOŚN. PERSONALBOX/ Z ODB. T1100 + MIKROFON H100

Dostępność: na zamówienie
Cena: 2 063,00 zł 2063.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Jednym z największych atutów urządzenia jest jego mocne, bardzo czytelne i dynamiczne brzmienie skierowane w dwie strony (po 1 głośniku 4” nagłaśniającym każdą ze stron), co więcej, istnieje również możliwość emisji dźwięku tylko w jednym kierunku. Najwyższej klasy włoskie głośniki firmy FaitalPro zapewniają nie tylko doskonały, naturalny vocal, ale równie dobrze radzą sobie w niskim paśmie. Dopełnieniem całości jest wbudowany odtwarzacz Mp3 z funkcją Bluetooth oraz profesjonalny system bezprzewodowy LDM T1100 którego zaletami są:

1
system antenowy Tru Diversity. W tym systemie każda z anten podłączona jest do oddzielnego odbiornika radiowego, a sygnały z obu odbiorników są podłączone do procesora, który monitoruje ich poziom. Procesor w każdej chwili odczytuje poziom obydwu anten i zawsze przełącza odbiór na tę antenę, która w danym momencie ma silniejszy sygnał. W systemie True Diversity mamy pewność, że sygnał audio ma największy z możliwych odstęp od poziomu szumów w danych warunkach nagłośnienia, czyli ma lepszą dynamikę i czystość brzmienia. System True Diversity, w przeciwieństwie do częściej spotykanego Diversity, zapewnia doskonały zasięg nawet w bardzo trudnych warunkach radiowych, na przykład w tłumie ludzi

2
odbiornik ma możliwość automatycznego strojenia, wtedy system wybiera sobie najbardziej optymalny kanał. Istnieje również możliwość ustawienia ręcznego wybranych kanałów (częstotliwości). Przydaje się to wtedy, gdy chcemy ustawić kilka odbiorników na tych samych częstotliwościach w jednym miejscu

3
szeroki zakres pracy w paśmie UHF. Mamy do wyboru aż 100 częstotliwości w szerokim przedziale od 823 do 832 MHz, czyli w tak zwanej dziurze dupleksowej. System zatem jest wolny od zakłóceń telefonii komórkowej w paśmie LTE, ale również, co rzadko się spotyka od cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T.

4
wybór dwóch zakresów mocy pracy systemu - im większa moc, tym większy zasięg, ale też krótszy czas pracy baterii w nadajniku. Przy pracy w niewielkiej odległości od odbiornika zaleca się ustawienie mniejszej z mocy.

5
rozbudowany wyświetlacz LCD odbiornika

PersonalBox to kompaktowy, solidny (wykonany ze sklejki) zestaw pozwalający bezproblemowo nagłośnić 100-150 osobowy tłum. Zasilanie poprzez dołączony zasilacz (ładowarkę) lub z wbudowanego akumulatora. Ładowarka w zestawie.


Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony