PROSZĘ PRZEPRASZAM DZIĘKUJĘ

Dostępność: na zamówienie
Cena: 12,50 zł 12.50
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Filip po raz pierwszy idzie do przedszkola. Jest naprawdę przerażony. Ale czy niegrzeczne zachowanie wobec innych to dobry sposób na zdobycie ich sympatii? Może czasem warto wypowiedzieć małe wielkie słowa? Przekonacie się o tym sami...

Ta bajka, to historia zagubionego Filipka, który nie potrafi odnaleźć się w nowej sytuacji. Chłopiec próbuje zwrócić na siebie uwagę poprzez przekorne, burkliwe i zaczepne zachowanie. Bacznie obserwuje to, co go otacza i finalnie dostrzega złe strony swojego postępowania. Zaczyna rozumieć, co znaczy funkcjonowanie w grupie rówieśniczej i co oznaczają słowa proszę, przepraszam, dziękuję. Bajka rozbudza ciekawość; uczy dobrych manier, koleżeństwa, życzliwości wobec innych, empatii i szacunku do drugiego człowieka, a także wywołuje chęć poznania kolejnej historii, opowiedzianej przez narratorkę, mądrą i doświadczoną przez życie babcię Adelajdę.

Książeczka adresowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Z powodzeniem może służyć jako pomoc dydaktyczna w czasie zajęć.

Tytuł: Proszę, przepraszam, dziękuję. Małe wielkie słowa
Autor: Borkowska-Ziółkowska Luiza
Wydawnictwo: Wydawnictwo Petrus
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 36
Numer wydania: I
Data premiery: 2018-02-15
Rok wydania: 2018
Forma: książka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony