PAMIĄTKA PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ

Dostępność: na zamówienie
Cena: 23,00 zł 23.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

W dniu Pierwszej Komunii Świętej dzieci zostają wprowadzone w pełne uczestnictwo w Eucharystii. Jest to ważne wydarzenie w życiu zarówno dzieci jak i całej ich rodzin. Aby zachować ten wyjątkowy moment w pamięci, przygotowaliśmy elegancką książkę: Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Publikacja wydana jest w formie pięknego albumu. Zawiera miejsce na wpisanie ważnych informacji związanych z uroczystością Pierwszej Komunii Świętej, jak również na wklejenie fotografii dokumentujących nie tylko to wydarzenie, ale także najważniejsze momenty życia (narodziny, Chrzest). Znajdują się w niej także specjalne strony, na których rodzina, rodzice chrzestni, przyjaciele oraz zaproszeni goście mogą zostawić pamiątkowy wpis. Dzięki temu książka jest piękną pamiątką Komunii Świętej, którą z dumą i przyjemnością można przeglądać nawet po upływie wielu lat

W publikacji znajduje się także modlitewnik zawierający najważniejsze modlitwy pomocne w należytm formowaniu sumienia dziecka.
przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej.
Atutem książki jest unikatowa szata graficzna. Do publikacji dołączony został obrazek pamiątkowy, który oprawiony w ramkę, stanie się naoczną Pamiątką Pierwszej Komunii Świętej.

Autor: Ireneusz Koprysia i Józefina Kępa
Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła
Oprawa: Twarda
Stron: 32
Wymiary: 28,5 x 20,5 cm.
Rok wydania: 2018


Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony