Małżeństwo poddane chrystusowi

Dostępność: na zamówienie
Wysyłka w: do 30 dni
Cena: 28,30 zł 28.30
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Piękne, pełne miłości i szczęścia małżeństwa nie biorą się znikąd.
One są wykuwane przez Chrystusa z naszego życia. Trzeba Mu tylko na to pozwolić. Trzeba otworzyć swoje serce i powiedzieć Mu: „Przyjdź, odbuduj nasze małżeństwo. Przyjdź, uzdrów to, co zostało zranione przez grzech. Przyjdź, naucz nas kochać siebie bezwarunkowo i za darmo. Przyjdź, prowadź nas do dialogu i przebaczenia. Przyjdź, uczyń nasze małżeństwo świętym i szczęśliwym".
Niezależnie od tego, w jak wielkim kryzysie znajduje się dzisiaj wasze małżeństwo. Bóg ma moc je uzdrowić. Jeżeli Go do niego zaprosicie i przyjmiecie Ewangelię, nie ma możliwości, by wasze małżeństwo się rozpadło. Bóg jest większy od każdego problemu i ma moc go rozwiązać.
Być może nie macie kryzysu małżeńskiego, ale pamiętajcie o, tym, że wasze małżeńskie życie może wyglądać jeszcze piękniej. Jezus, patrząc na wasze małżeństwo, każdego dnia może powiedzieć: „To, co najpiękniejsze, dopiero przed wami". Tak! To, co najpiękniejsze, dopiero przed wami. Ale tylko z Jezusem, bo On jest Tym, który prowadzi do pełni życia.
Nie lękajcie się! Poddajcie małżeństwo Chrystusowi!

Autor: Krzysztof Kralka SAC, Urszula i Jacek Cupriakowie, Aneta i Grzegorz Gałkiewiczowie
Format: 123x195 mm
Ilość stron: 360
ISBN: 978-83-7031-961-8

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony