Garnek strachu. droga do dojrzałości - lekcje gedeona (książeczka+3cd)

Dostępność: na zamówienie
Wysyłka w: do 14 dni
Cena: 33,60 zł 33.60
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Kim jest Gedeon?
KIM TY CHCESZ BYĆ?

Gedeon - najmłodszy, ostatni, wystraszony.

"Garnek strachu. Droga do dojrzałości - lekcje Gedeona" to historia człowieka, który dojrzewa przez całe życie, który się boi, ciągle potrzebuje znaków, ale też idzie z siłą jaką ma. To rzecz o Bogu, Największym Kreatorze i Ojcu, który zaskakuje nas swoim poczuciem humoru. W końcu to opowieść o Tobie i Twoim zwycięstwie, które nadejdzie, jeśli tylko zdecydujesz się wykonać pierwszy krok.

"Rozbij swój garnek strachu!
W momencie, jak Ci się wszystko rozsypuje,
żebyś sobie potrafił powiedzieć:
Właśnie rozpoczyna się największa jazda mojego życia."
(o. Adam Szustak OP)

Garnek strachu to nagranie, które pomoże Ci w zupełnie nowy sposób stanąć twarzą w twarz ze swoimi lękami i pokonać je! Chociaż? Czy wszystkie lęki trzeba pokonać? Okazuje się, że nie, są takie, które można np. wyśmiać.
Tym razem spotykamy się z Gedeonem - o. Adam Szustak prowadzi nas po jego życiu, tłumaczy i przybliża sens tamtych wydarzeń. Poznajemy człowieka, który się boi i ciągle potrzebuje potwierdzeń obecności Boga w jego życiu.
Ty też pokonaj swój strach i zacznij wreszcie pełnić swoją misję!

Garnek Strachu wpisuje się w serię Jestem Legendą - która pomaga nam realizować się, pokonywać słabości i żyć pełnią. Dotychczas w serii ukazały się:
- "Jestem legendą - lekcje św. Józefa egipskiego" - lekcje wychodzenia z kryzysów, pokonywania porażek i przekuwania ich w sukces;
- "Jestem legendą II - Ty jesteś zmianą" - nauka o zmianie, wybaczaniu i tożsamości;
- "Obudź w sobie Przywódcę - lekcje Mojżesza" - inspirujące lekcje osobistego przywództwa, wykorzystania danego nam czasu i oceniania decyzji życiowych z właściwej perspektywy.
- "Zamknij Oczy! Droga do spełnienia - lekcje Samsona" - poświęcone jest jednym z najbardziej aktualnych tematów XXI wieku – niezaspokojonym pragnieniom, nałogom i strachowi przed samotnością.

o. Adam Szustak, dominikanin, wędrowny kaznodzieja. Dzieli się Słowem Bożym wszędzie, gdzie to możliwe i z każdym, kto tego potrzebuje.

Oprawa: twarda
Format: 14x13 cm
Format: książeczka + 3CD
Liczba nośników: 3
Czas trwania: CD1: 1:15:23, CD2: 1:14:01, CD3: 1:00:59.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony