Modlitewniki I komunia św.

CHWALCIE PANA-I KOM BORDOWA

Chwalcie Pana jest modlitewnikiem diecezji Bielsko-Żywieckiej. Kolor- bordowy.

Tytuł: CHwalcie Pana. Modlitewnik DIecezji BIelsko-Żywieckiej
Autor: Góra, Piotr
Wydawnictwo: DZIEDZICTWO ŚWIĘTEGO JANA SARKANDRA
Firma wydawnicza: Stowarzyszenie DZIEDZICTWO ŚWIĘTEGO JANA SARKANDRA
Miejscowość wydania: Cieszyn
Język: polski
Data wydania: 25 marca 2017
Szerokość: 1485 mm
Wysokość: 105 mm
Głębokość: 20 mm

CHWALCIE PANA-I KOM.BIAŁA.

Chwalcie Pana jest modlitewnikiem diecezji Bielsko-Żywieckiej. Kolor- biały.

Tytuł: CHwalcie Pana. Modlitewnik DIecezji BIelsko-Żywieckiej
Autor: Góra, Piotr
Wydawnictwo: DZIEDZICTWO ŚWIĘTEGO JANA SARKANDRA
Firma wydawnicza: Stowarzyszenie DZIEDZICTWO ŚWIĘTEGO JANA SARKANDRA
Miejscowość wydania: Cieszyn
Język: polski
Data wydania: 25 marca 2017
Szerokość: 1485 mm
Wysokość: 105 mm
Głębokość: 20 mm

JEZUS MARYJA JÓZEF. MODLITEWNIK. PAMIĄTKA I KOMUNII ŚWIĘTEJ. BIAŁY

Modlitewnik do I Komunii Świętej Jezus Maryja Józef.
Opracowany przez ojca - Witolda Stępień.
Na okładce wytłaczany napis "Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej"

Wymiary: 12x8,5cm
Kolor: biały

JEZUS MARYJA JÓZEF. MODLITEWNIK. PAMIĄTKA I KOMUNII ŚWIĘTEJ. BORDOWY

Modlitewnik do I Komunii Świętej Jezus Maryja Józef.
Opracowany przez ojca - Witolda Stępień.
Na okładce wytłaczany napis "Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej"

Wymiary: 12x8,5cm
Kolor: bordowy

MODLITEWNIK. DZIECKA BOŻEGO I KOMUNIA ŚWIĘTA SZARY+etui.

Kocham Ciebie, Jezu to klasyczny modlitewnik, w którym każde dziecko znajdzie wszystkie ważne modlitwy, mały katechizm, najpopularniejsze pieśni oraz informacje dotyczące sakramentów świętych. Dzięki nim życie religijne najmłodszych będzie się stawać coraz bogatsze i coraz dojrzalsze. Dodatkowy atutem są wspaniałe ilustracje, które ożywiają modlitewnik, dzięki czemu dziecko chętnie z niego korzysta.
Książeczka w estetycznym kartonowym etui.

format 11,5 cm x 8 cm

ilość stron - 320

MODLITEWNIK. PAMIĄTKA I KOM. ŚW - BIAŁY

Pamiątka dla dzieci przystępujących do I Komunii Świętej.

Modlitewnik został przygotowany z myślą o dzieciach przystępujących do I Komunii Świętej. Zawiera modlitwy i nabożeństwa (np. litania loretańska, różaniec, koronka do Miłosierdzia Bożego), mały katechizm oraz informacje o sakramentach świętych. Znajdują się w nim teksty tradycyjnych i nowych pieśni kościelnych. Całość przeplatana jest kolorowymi ilustracjami. Modlitewnik jako pamiątka przyjęcia sakramentu Komunii Świętej jest dostępny w trzech kolorach białym, granatowym i bordowym, ze złotymi tłoczeniami.

Strony: 416
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7548-238-6

MODLITEWNIK. PAMIĄTKA I KOM. ŚW - GRANAT

Pamiątka dla dzieci przystępujących do I Komunii Świętej.

Strony: 416
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7548-238-6

PAN JEST PASTERZEM MOIM. MODLITEWNIK DO PIERWSZEJ KOMUNI ŚWIĘTEJ. BIAŁY

PAN JEST PASTERZEM MOIM. MODLITEWNIK DO  PIERWSZEJ KOMUNI ŚWIĘTEJ. BIAŁY
PAN JEST PASTERZEM MOIM. MODLITEWNIK DO PIERWSZEJ KOMUNI ŚWIĘTEJ. BIAŁY
Nowy modlitewnik dla dzieci w rozważaniach i modlitwach ukazuje Boga jako pełną dobra i miłości najbliższą nam Osobę. Odwołuje się do przedstawienia Chrystusa jako Dobrego Pasterza, który wychodzi naprzeciw zagubionym i przestraszonym owcom. Idzie odszukać i wyplątać z cierni tę zagubioną.

To ważne, by na początku samodzielnej drogi wiary dziecko miało w sobie obraz Boga sprawiedliwego, ale miłosiernego, wszechmocnego, ale czułego, Stwórcy całego świata, ale też bliskiego Przyjaciela.

W książeczce znajdziemy trzy wersje rachunku sumienia. Jedna z nich oparta jest na słowach Jezusa z Ewangelii. Są tu modlitwy bliskich nam świętych i błogosławionych: Faustyny, Jana Pawła II, Matki Teresy z Kalkuty czy Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Nowością są modlitwy rodzinne na najważniejsze święta oraz puste miejsce pozostawione na własne modlitwy dziecka. Jest ono wskazówką, że do Boga możemy zwracać się swoimi słowami. A nawet bez słów.

W modlitewniku jest bogaty wybór pieśni eucharystycznych i kanony z Taizé, nieobecne dotąd w tego typu publikacjach.

Forma graficzna w swojej prostocie przemawia do dziecięcej wrażliwości, nie jest jednak infantylna. Pełne ciepła malowane kilkoma pociągnięciami pędzla postacie i ornamenty sprawiają, że modlitewnik staje się bliski dziecku i pozostanie taki, nawet gdy ono dorośnie.

Autor: Praca zbiorowa
ISBN978-83-277-1028-4
Oprawa:twarda

PAN JEST PASTERZEM MOIM.MODLITEWNIK DO PIERWSZEJ KOMUNI ŚWIĘTEJ. CZARNY

PAN JEST PASTERZEM MOIM.MODLITEWNIK DO  PIERWSZEJ KOMUNI ŚWIĘTEJ. CZARNY
PAN JEST PASTERZEM MOIM.MODLITEWNIK DO PIERWSZEJ KOMUNI ŚWIĘTEJ. CZARNY

Autor: Praca zbiorowa
ISBN978-83-277-1028-4
Oprawa:twarda

PRZYJDŹ, PANIE JEZU. MODLITEWNIK BIAŁY

Dzień Pierwszej Komunii Świętej to jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka. Nasz modlitewnik pomoże dzieciom przygotować się do tego wielkiego wydarzenia, a przez kolejne lata być blisko Pana Jezusa.
Książeczka zawiera Mały Katechizm, tradycyjne i okolicznościowe modlitwy, zbiór litanii w tym Litanię do św. Jana Pawła II i Litanię do bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Dzięki modlitewnikowi dzieci poznają części Mszy Świętej, uczą się modlitwy różańcowej, a także przygotowują się do spowiedzi świętej.

Data wydania: wrzesień 2016 »
ISBN: 978-83-277-1029-1
Format: 80 x116 mm
Oprawa: twarda, skóropodobna, kolor biały, zaokrąglone brzegi