Czy wiemy co przysięgamy +cd

Dostępność: na zamówienie
Wysyłka w: do 14 dni
Cena: 27,60 zł 27.60
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Zawarcie sakramentu małżeństwa nie kończy się na organizacji i przeżyciu najpiękniejszej nawet ceremonii ślubnej. Trzeba być świadomym tego, że normalne życie zaczyna się następnego dnia po niej. Życie małżeńskie przynosi wiele radości i satysfakcji, ale jest w nim też miejsce na kłopoty i trudności, większe i mniejsze. Dlatego dobrze jest w odpowiedni sposób przygotować się małżeńskiego życia. Pomocą są katechezy i kursy przedmałżeńskie. Warto skorzystać z różnych propozycji, które dla narzeczonych przygotowuje duszpasterstwo rodzin i niektóre ruchy i stowarzyszenia katolickie w sposób szczególny zajmujące sie pomocą narzeczonym i rodzinom.

Proponujemy publikację, która jest zbiorem katechez przedmałżeńskim. Może ona być inspiracją dla osób prowadzących przygotowanie narzeczonych w parafiach. Dodatkową pomocą będzie płyta z prezentacjami, które można wykorzystać na poszczególnych katechezach.

Mogą z jej treści skorzystać też sami narzeczeni, by świadomie i owocnie podejść do całkowitej zmiany dotychczasowego życia.

Format: 145x205 mm
Ilość stron: 260
Oprawa: broszurowa

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony