Nasz sklep internetowy jest miejscem, gdzie kupisz artykuły na chrzest. Jak wierzą katolicy, ten kluczowy sakrament oczyszcza z grzechów i pozwala stać się członkiem Kościoła. Dlatego związana jest z nim bogata symbolika, wyrażana m.in. przez wyjątkowe przedmioty. Akcesoria do chrzcin obejmują świece, szatki, koszulki czy kartki. Wszystkie tego typu przedmioty znajdziesz u nas, a dodatkowo możesz mieć pewność, że będą one eleganckie. To znakomita propozycja dla rodziców czy innych członków rodziny dziecka. Zachęcamy do kupowania!

Najlepsze artykuły na chrzest

Klientom szczególnie polecamy białe świece, które stanowią nieodłączną część uroczystości. Tego typu artykuł na chrzest symbolizuje światło i wiarę. Do wyboru są różnorodne warianty zdobione m.in. motywami roślinnymi, krzyżem czy aniołkami. Sprzedajemy także piękne białe koszulki ze złotym haftem oraz innego rodzaju akcesoria do chrzcin, np. okapniki czy profitki. Warto również sięgnąć po klasyczne obrazki z interesującymi grafikami sakralnymi albo srebrne pamiątki w różnym kształtach, które będą wyjątkowym podarkiem dla dziecka.

PAMIĄTKA SAKRAMENTU CHRZTU A5 NR4 Pamiątka sakramentu chrztu a5 nr4

TECZKA SAKRAMENTY T2 Teczka sakramenty t2

zobacz więcej
CO NALEŻY WIEDZIEĆ PRZED CHRZTEM . Co należy wiedzieć przed chrztem .

zobacz więcej
ŚWIECA GROMNICA ZDOBIONA CHRZEST -DZBANEK świeca gromnica zdobiona chrzest -dzbanek

zobacz więcej
KOSZULKA WYPALANA ANIOŁ DUŻY HAFT SREBRNY Koszulka wypalana anioł duży haft srebrny

zobacz więcej
KOSZULKA WYPALANA ANIOŁ MAŁY HAFT RÓŻOWY Koszulka wypalana anioł mały haft różowy

KOSZULKA WYPALANA ANIOŁ MAŁY HAFT ZŁOTY Koszulka wypalana anioł mały haft złoty

zobacz więcej
ŚWIECA CHRZEST ŚW. KRZYŻ + GAŁĄZKA + GOŁĄBEK ZŁ. świeca chrzest św. krzyż + gałązka + gołąbek zł.

zobacz więcej
CHRZEST- PIECZĘĆ PANA. PAMIĄTKA CHRZTU ŚWIĘTEGO Chrzest- pieczęć pana. pamiątka chrztu świętego

KOSZULKA Koszulka

zobacz więcej
ŚWIECA CHRZEST KRZYŻ/GOŁĄBEK SR. świeca chrzest krzyż/gołąbek sr.

zobacz więcej
ŚWIECA CHRZEST ŚW. BUKIET STOKROTKA ZDOB. BIAŁE świeca chrzest św. bukiet stokrotka zdob. białe

ŚWIECA -CHRZCIELNICA KOLOROWA NAKLEJKA świeca -chrzcielnica kolorowa naklejka

zobacz więcej