Figury Chrystusa

STRAŻ RZYMSKA PRZY GROBIE (ŻOŁNIERZ PRAWY) 140CM KOLOR (198)

Figura żywiczna starż rzymska przy grobie: Żołnierz Prawy o wysokości 140 cm kolorowa.

Figura sakralna wykonana z trwałej żywicy, pomalowana farbami wysokiej jakości. Figura może być wystawiona wewnątrz kościołów, salek, kaplic, kapliczek, domów jak i na zewnątrz (należy trzymać figurę pod zadaszeniem) . Istnieje możliwość wykonania figury z dodatkowym lakierem zabezpieczającym przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi- taką figurę można wystawić bez zadaszenia. Lakier zabezpieczający nadaje figurze połysk.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 150 zł

2 700,60 zł

STRAŻ RZYMSKA PRZY GROBIE (ŻOŁNIERZ LEWY) 140CM KOLOR (197)

Figura żywiczna starż rzymska przy grobie: Żołnierz Lewy o wysokości 140 cm kolorowa.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 150 zł

3 351,60 zł

SERCE PANA JEZUSA 98CM SREBRNY (110)

Figura żywiczna Serce Pana Jezusa o wysokości 98 cm w kolorze srebrnym.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 120 zł

SERCE PANA JEZUSA 98CM KOLOR (110)

Figura żywiczna Serce Pana Jezusa o wysokości 98 cm w kolorze.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 120 zł

SERCE PANA JEZUSA 98CM DREWNO (110)

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 120 zł

SERCE PANA JEZUSA 98CM BIAŁY (110)

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 120 zł

SERCE PANA JEZUSA 98CM ZŁOTY (110)

SERCE PANA JEZUSA 98CM  ZŁOTY (110)
SERCE PANA JEZUSA 98CM ZŁOTY (110)
Figura żywiczna Serce Pana Jezusa o wysokości 98 cm w kolorze złotym.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 120 zł

SERCE PANA JEZUSA 98CM WŁOSKIE ZŁOTO (110)

SERCE PANA JEZUSA 98CM  WŁOSKIE ZŁOTO (110)
SERCE PANA JEZUSA 98CM WŁOSKIE ZŁOTO (110)

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 120 zł

SERCE PANA JEZUSA 85CM ZŁOTY (111)

Figura żywiczna Serce Pana Jezusa o wysokości 85 cm w kolorze złotym.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 75 zł

SERCE PANA JEZUSA 85CM WŁOSKIE ZŁOTO (111)

Figura żywiczna Serce Pana Jezusa o wysokości 85 cm w kolorze włoskiego złota.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 75 zł

SERCE PANA JEZUSA 85CM SREBRNY (111)

Figura żywiczna Serce Pana Jezusa o wysokości 85 cm w kolorze srebrnym.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 75 zł

SERCE PANA JEZUSA 85CM KOLOR (111)

Figura żywiczna Serce Pana Jezusa o wysokości 85 cm w kolorze.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 75 zł

SERCE PANA JEZUSA 85CM DREWNO (111)

Figura żywiczna Serce Pana Jezusa o wysokości 85 cm w kolorze drewna.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 75 zł

SERCE PANA JEZUSA 85CM BIAŁY (111)

Figura żywiczna Serce Pana Jezusa o wysokości 85 cm w kolorze białym.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 75 zł

SERCE PANA JEZUSA 80CM ZŁOTY (112)

Figura żywiczna Serce Pana Jezusa o wysokości 80 cm w kolorze złotym.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 65 zł

SERCE PANA JEZUSA 80CM WŁOSKIE ZŁOTO (112)

Figura żywiczna Serce Pana Jezusa o wysokości 80 cm w kolorze włoskiego złota.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 65 zł

SERCE PANA JEZUSA 80CM SREBRNY (112)

Figura żywiczna Serce Pana Jezusa o wysokości 80 cm w kolorze srebrnym.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 65 zł

SERCE PANA JEZUSA 80CM KOLOR (112)

Figura żywiczna Serce Pana Jezusa o wysokości 80 cm w kolorze.